Policija, archyvinė nuotrauka

Ruso automobilyje rasta narkotinių medžiagų pusę milijono eurų

26
(atnaujinta 10:33 2017.11.01)
Rusijos piliečio automobilyje įrengtose slėptuvėse rasta ir paimta apie 17 kilogramų narkotinių medžiagų, vyrui gresia iki 15 metų kalėjimo

VILNIUS, lapkričio 1 — Sputnik. Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai penktadienį sulaikė ypač didelį kiekį narkotinių medžiagų, pranešė Marijampolės apskrities VPK.

Marijampolės apskrities VPK Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai gavo informaciją, kad Seirijų miestelyje policijos pareigūnai patikrinimui sustabdė automobilį "Citroen DS4" su Rusijos Federacijos registracijos ženklais, kurį vairavo Rusijos Federacijos pilietis.

Gavus tokią informaciją Marijampolės kriminalistams šio piliečio kelionė sukėlė įtarimą, todėl Rusijos pilietis buvos sulaikytas detalesniam patikrinimui.

Pareigūnai, atvykę  į sulaikymo vietą, nutarė automobilį apžiūrėti atidžiau ir įsitikinti, kad užsienietis negabena kontrabandos. Vyras geranoriškai sutiko ir visi kartu nuvyko į Kybartų pasienio postą.

Pareigūnai sulaikė ypač didelį kiekį narkotinių medžiagų
© Photo : Lietuvos policija
Pareigūnai sulaikė ypač didelį kiekį narkotinių medžiagų

Bendradarbiaujant su Kauno teritorinės muitinės Kybartų kelio posto pareigūnais, Rusijos piliečio automobilis "Citroen DS4" buvo patikrintas rentgeno aparatu. Pareigūnai pastebėjo, kad automobilis galimai perdarytas, jame įrengtos slėptuvės. Apie tai užsiminus, automobilio vairuotojas akivaizdžiai susijaudino. Tai dar labiau sustiprino pareigūnų įtarimus, kad automobiliu galimai gabenama kontrabanda.

Marijampolės apskrities VPK Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai kartu su Kauno teritorinės muitinės Kybartų kelio posto pareigūnais pradėjo detalią automobilio apžiūrą. Pareigūnų įtarimai pasitvirtino. Kruopščiai įrengtose slėptuvėse rasta ir paimta apie 17 kilogramų birios medžiagos bei testai narkotinėms medžiagoms tikrinti.

Rastų daiktų visuma leidžia suprasti ir pagrįstai įtarti, kad automobiliu "Citroen DS4" buvo gabenamos narkotinės medžiagos. Tikslų kiekį ir jų rūšį nustatys ekspertai. Pažymėtina, kad juodojoje rinkoje toks narkotinių medžiagų kiekis kainuoja daugiau kaip 500 tūkstančių eurų.

Marijampolės apskrities VPK pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti arba neteisėtas disponavimas labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu ir kontrabanda. Už tai Rusijos Federacijos piliečiui gresia laisvės atėmimo bausmė iki 15 metų.

26
Tegai:
narkotikai, policija
Temos:
Policijos pareigūnai skuba į pagalbą (127)
Dar šia tema
Kėdainiuose narkotikų platintojai laikė namuose 75 tūkst eurų grynųjų
Lietuva išlieka tranzitine šalimi gabenant narkotikus
Alytaus pataisos namų darbuotojas platino narkotikus tarp kalinių
Policija, archyvinė nuotrauka

Jonavoje reketininkai uždarė vyrą garaže ir peršovė jam pėdą

(atnaujinta 22:13 2020.04.25)
Pranešama, kad užpuolikai veikė penkiese, keturi iš jų buvo sulaikyti, penktasis ieškomas, nukentėjusysis pristatytas į ligoninę

VILNIUS, balandžio 25 — Sputnik. Jonavoje grupė nusikaltėlių uždarė vyrą garaže ir reikalavo iš jo pinigų, pranešama Lietuvos policijos įvykių suvestinėje.

Incidentas įvyko ketvirtadienį, balandžio 23 dieną, apie 09.50, Kauno gatvėje, privataus namo kieme.

Pranešama, kad 1985 metais gimęs vyras buvo užrakintas garaže. Ten užpuolikai panaudojo prieš jį fizinį smurtą bei peršovė pėdą.

Nukentėjusysis nugabentas į ligoninę.

Keturi įtariamieji, gimę 1983 metais, 1990 metais, 1987 metais ir 1985 metais, buvo sulaikyti. Dar vienas įtariamasis (gimęs 1984 metais) ieškomas.

Įvykio aplinkybės tiriamos.

Baltijos jūra, archyvinė nuotrauka

Rusijos žvejybos traleris nuskendo Baltijos jūroje

(atnaujinta 09:08 2020.02.07)
Tralerio įgula išsigelbėjo plausto dėka. Jūreiviai buvo įkelti į šalia esantį laivą, o dabar yra ligoninėse Estijoje ir Suomijoje

VILNIUS, vasario 7 — Sputnik. Rusijos žvejybos traleris nuskendo prie Estijos krantų, pranešė RIA Novosti, su nuoroda į Estijos policijos ir pasienio apsaugos valdybos spaudos tarnybą.

Pranešama, kad incidentas įvyko penktadienio vakarą, buvo išgelbėti septyni įgulos nariai. Visi vyrai yra Rusijos piliečiai.

Kilometras į šiaurę nuo Estijos šiaurinės pakrantės 23:40 val. gautas nelaimės signalas.

Pranešama, kad laivas tapo nevaldomas ir abi sekcijos buvo pilnos vandens. Po kurio laiko laive dingo elektra.

Gelbėjimo operacijoje dalyvavo specialistai iš Estijos ir Suomijos.

Anot Estijos policijos ir pasienio apsaugos valdybos, pirmasis avarijos vietoje atvykęs tanklaivis plaukė po Liberijos vėliava. Jis aptiko gelbėjimo plaustą, ant kurio buvo jūreiviai iš Rusijos laivo. Visi jie buvo paimti į laivą, du jūreiviai sraigtasparniu nugabenti į Helsinkio ligoninę, kiti buvo išsiųsti į Šiaurės Estijos regioninę ligoninę Taline.

Tegai:
Suomija, Estija, jūra
Dar šia tema
Filipinų pakrantėse rastas giliausiai nuskendęs karo laikų radinys — video
Sevastopolyje nuskendo plūduriuojantis dokas su povandeniniu laivu B-380
Graikijos vakaruose nuskendus laivui žuvo dvylika migrantų
Krovininis traukinys

Kaliningrade atsiras naujas krovininio transporto ir logistikos centras

(atnaujinta 11:29 2020.08.11)
Manoma, kad kroviniai į Rusiją ir iš jos praeis per transporto ir logistikos centrą, taip pat kroviniai, gabenami iš Europos į Azijos ir Ramiojo vandenyno regiono šalis ir priešinga kryptimi

VILNIUS, rugpjūčio 11 — Sputnik. Rusijos transporto ministerija, Kaliningrado srities vyriausybė ir "Rusijos geležinkeliai" pasirašė susitarimą dėl krovinių pervežimo ir logistikos centro "Zapadnyj" sukūrimo regione, pranešė ministerija.

"Rugpjūčio 7 dieną Kaliningrade buvo pasirašyta Rusijos susisiekimo ministerijos, Kaliningrado srities vyriausybės ir Rusijos geležinkelių sąveikos sutartis. Kaip dokumento dalį šalys susitarė dėl bendradarbiavimo įgyvendinant federalinį projektą "Transporto ir logistikos centrai", įtrauktas į magistralinės infrastruktūros modernizavimo ir išplėtimo išsamų planą laikotarpiui iki 2024 metų. Susitarimo objektas yra centrinio krovininio multimodalinio transporto ir logistikos centro "Zapadnyj" sukūrimas Dzeržinskajos Novajos stoties krovinių sektoriaus pagrindu", — sakė įstaigos spaudos tarnyba.

Susisiekimo ministerija pažymi, kad tai yra ketvirtoji sutartis, pasirašyta su Rusijos Federacijos subjektais įgyvendinant federalinį projektą "Transporto ir logistikos centrai". Anksčiau panašūs dokumentai buvo pasirašyti Kalužsko, Sverdlovsko ir Maskvos regionuose.

Dėl savo vietos transporto ir logistikos centras "Zapadnyj" atliks eksporto-importo centro vaidmenį, per kurį prekės eis tiek į Rusiją, tiek iš jos, taip pat prekės, siunčiamos iš Europos į Azijos ir Ramiojo vandenyno regiono šalis ir atgaline kryptimi.

Pagrindiniams projekto parametrams apskaičiuoti buvo sukurtas skaitmeninis "Transporto ir logistikos centro" tinklo modeliavimo modelis, naudojantis Rusijos transporto ministerijos suformuotos Rusijos transporto ir ekonominės pusiausvyros duomenimis su prognoze iki 2035 metų.

Modelis patvirtino projekto skaičiavimus, įskaitant: krovinių bazę, prekių judėjimo greitį naudojantis tinklo infrastruktūra, reikiamą tinklo įrenginių pajėgumą.

"Kaliningrado sritis aktyviai dalyvavo įgyvendinant federalinį projektą "Transporto ir logistikos centrai". Tai yra geras federalinių ir regioninių valdžios institucijų, taip pat suinteresuotų investuotojų bendro darbo pavyzdys. Susitarimas taps pagrindu pasiekti Rusijos prezidento ir vyriausybės iškeltus tikslus sukurti pagrindinį transporto ir logistikos centrų tinklą", — Rusijos Federacijos transporto ministerija cituoja transporto ministro pavaduotojo Aleksejaus Semionovo žodžius.

Tegai:
krovinių vežimas, Kaliningradas
Dar šia tema
Ekspertas: Baltarusijai visai nenaudinga gabenti naftą per Lietuvą
Liepą kainos Lietuvoje mažėjo 0,3 proc.: labiausiai pigo drabužiai ir avalynė