Romanas su "Vaiduokliu" ir žudikų meilė: "kultiniai" bučiniai kine

24
(atnaujinta 11:10 2019.07.05)
Neužilgo bus švenčiama Pasaulinė bučinių diena. Ir nei vienas romantinis filmas neapsieina be jų. Sputnik Lietuva priminė pačius įsimintiniausius kadrus su geriausiais aktoriais

Jausmingiausias filmas apie meilę, kuris jau seniai tapo kino klasika ... Kai kurie atsiskleidžia didelių istorinių įvykių fone, o kai kurie apibūdina tik asmeninę laimę. Tačiau juos vienija vienas dalykas — grožis, subtilumas ir nuoširdumas meilės išraiškoje.

24
 • Semo Reimio filmas "Žmogus — voras". Kuklus vaikinas Piteris Parkeris įsimylėjo savo kaimynę Meri Džein Vatson. Įgyjęs super galių jis stengiasi užkariauti jos meilę, tačiau negali jai atskleisti, kad jis yra žmogus — voras, apie kurį rašo visi laikraščiai. Tačiau dėmesingoji Meri Džein atskleidė dvigubą fotografo Piterio Parkerio gyvenimą. Vaidmenis atliko Tobis MAgvairas ir Kirsten Dunst.

 • Džeimso Kamerono filmas "Titanikas". Vargingojo Džeko Dosono ir jaunosios arisokratės Rose Devit Bjukeiter meilės istorija atsiveria didelės XX amžiaus pradžios tragedijos — "Titaniko" ir Atlanto vandenyno ledkalnio susidūrimo fone. Įsimylėjaliams nebuvo skirta būti kartu dėl skirtingo socialinio statuso, bet tragedijos metu jie paaukojo savo gyvenimą vienas dėl kito. Vaidmenis atliko Leonardas Dicaprio ir Keitė Vinslet.

 • HBO serialas "Sostų karai". Deinerės Targarian meilės istorija ir Šiaurės karaliaus Džono "Snow" meilė tapo viena tragiškiausių viso serialo istorijoje. Kova dėl Geležinio sosto atnešė tik nelaimų šiai porai. Vaidino Kitas Haringtonas ir Emilia Clarke

 • © Photo : Vestron Pictures 1987

  Emilo Ardolino filmas "Purvini šokiai". Septyniolikmetė Frencis Hausman susitinka su profesionaliu šokėju Džoniu Kastlu. Šokių repeticijos pasibaigia abipusia simpatija, bet buvęs šokėjas ir Frencis tėvai prieštarauja tokiems santykiams. Vaidmenis atliko Patrikas Swayze'as ir Dženifer Grey.

 • Katerinos Hardvik filmas "Saulėlydis". Septyniolikmetė Bela Svan nežino, kad jos klasės draugas Edvardas Kalenas yra dvidešimtmetis vampyras. Jaunų žmonių meilės istorija tampa mistinė ir pilna pavojingų posūkių. Vaidmenis atliko Robertas Patisonas ir Kristen Stevart.

 • Dago Laimano filmas "Ponas ir ponia Smitai". Paprasta vedusi pora jau seniai pavargo nuo pastovių barnių. Tačiau sutuoktiniai vienas nuo kito slepia kad jie abu yra profesionalūs žudikai. Jų dvigubas gyvenimas atskleidžiamas, kai jie gauna pavedimą žudyti vienas kitą. Vaidmenis atliko Bredas Pitas ir Andželina Džoli.

 • Niko Kasavečio filmas "Gyvenimo užrašai". Nojų ir Ele atskyrė Antrasis pasaulinis karas. Jis rašė jai laiškus, bet jis sužinojo, kad jo mylimoji susituokė su kitu. Elė kartą ir visam gyvenimui turėjo priimti sunkų sprendimą. Vaidmenis atliko Rajenas Goslingas ir Reičel Makadams.

 • Džerio Cukerio filmas "Vaiduoklis". Romantiška istorija prasideda nuo Semo Smito mirties, nužudyto už pinigus. Jo mylimoji Molė Džensen vis dar gedi po jo mirties ir Semo vaiduoklis daro viską, kad apsaugotų ją. Vaidmenis atliko Patrikas Swayze'as ir Demi Moore.

 • © Photo : Jurow-Shepherd, 1961

  Bleiko Edvardso filmas "Pusryčiai pas Tifani". Holi Golaitli iš pirmo žvilgsnio nerūpestinga svajoklė, už pinigus į pasimatymus vaikščiojanti su turtingais vyrais. Polas Vorjakas nevisiškai sutinka su Holi idėjomis apie idealų vyrą, todėl ji susituokia su turtingu brazilu Chose. Tačiau tik Polas gali atverti Holei akis, kas ji yra ir ko jai tikrai reikia. Vaidmenis atliko Džordžas Pepardis ir Odri Hepburn.

 • © Photo : Columbia Pictures, 1991

  Hovardo Zifo filmas "Mano mergaitė". Filmas apie Veidės Saltenfus ir Tomo Seneto draugystės augimo istorija. Perėjimas nuo vaikų į paauglius buvo susijęs su drama, psichologine trauma ir nusivylimu. Tačiau nebuvo kito būdo tapti stipresniam. Vaidmenis atliko Makolas Kalkinas ir Ana Klamski.

 • © Photo : Macmillan Publishers, 1991

  Filmą režisavo Viktoras Flemingas "Vėjo nublokšti". Veiksmas vyksta 1861 metais, Pilietinio karo išvakarėse. Skarlet O'Hara yra priversta kovoti už naują gyvenimą nuniokotoje žemėje, tačiau jai pastoja kelią įspūdingas Retas Batleris. Vaidmenis atliko Klarkas Geiblas ir Vivian Li.

 • © Photo : 20th Century Fox, 1996

  Bazo Lurmano filmas "Romeo i+ Džuljeta". Filmas - Viljamo Šekspyro "Romeo ir Džuljeta" tragedijos interpretacija, veiksmas perkeliamas į modernumą. Dviejų paauglių istorija apie jų šeimų įsiterpimą tarp jų meilės. Vaidmenis atliko Leonardas DiCaprio ir Kler Dejns.

Tegai:
aktoriai, meilė, filmai
Dar šia tema
Šiuolaikinio autoportreto menas: pačios neįprasčiausios "asmenukės"
Nuostabioji Karelija: neįtikėtina gamta ir medinė architektūra