Merginos, vertos milijono: dešimt turtingiausių "Forbes" aktorių

38
(atnaujinta 23:12 2019.08.30)
Dešimt geriausiai apmokamų aktorių pasaulyje per metus uždirbo 314,6 mln. dolerių. Išsamiau — Sputnik Lietuva nuotraukose

Geriausiai apmokamų pasaulio aktorių reitingo naujokės yra Elizabeth Moss ir Margot Robbie. Šiemet į reitingą taip pat grįžo Sofia Vergara ir Reese Witherspoon.

38
 • © AFP 2019 / Jean-Baptiste Lacroix

  Amerikiečių aktorė Skarlet Johanson per pastaruosius metus uždirbo 56 mln. dolerių. Didžiąją dalį jos pajamų sudaro honorarai iš "Marvel Studios". Skarlet Johanson gavo aštuonženklę sumą už vaidmenį filme "Juodoji našlė", kuris bus išleistas kitais metais.

 • © AP Photo / Chris Pizzello/Invision

  Garsi aktorė Sofjia Vergara per pastaruosius metus uždirbo 44,1 mln. Vergara — viena iš turtingiausių televizijos aktorių.

 • © AFP 2019 / Frazer Harrison/Getty Images

  "Užsispyrusi blondinė" Reese Witherspoon pernai uždirbo 35 mln. dolerių. Ji yra ne tik garsi aktorė, bet ir visuomenės veikėja. Nuo 2006 metų sausio jos iniciatyva buvo priimtas įstatymas, ribojantis žurnalistų teises — dabar Kalifornijoje jie moka baudą už fotografavimą be leidimo. Reese taip pat dalyvauja kampanijoje, skirtoje rinkti daiktus socialiai remtiniems vaikams JAV ir Kanadoje.

 • "Mulen Ružas!", "Šaltasis kalnas" ir "Kiti" žvaigždė Nikolė Kidman pernai uždirbo 34 mln. dolerių. 2000-ųjų pradžioje Kidman nusifilmavo brangiausioje reklamoje verslo istorijoje. Tai buvo "Channel No.5." reklama. Bendra keturių minučių trukmės klipo vienos minutės kaina yra 11 milijonų dolerių. Ir pati Kidman gavo didžiausią mokestį reklamos istorijoje — už dalyvavimą filmavime jai buvo sumokėta 3,71 mln. dolerių, tai yra, 928 tūkst. dolerių už minutę.

 • © AP Photo / Jordan Strauss/Invision

  Televizijos serialo "Draugai" žvaigždė Dženifer Aniston pernai uždirbo 28 mln. dolerių. 2017 metais jos vaidmenų grynoji vertė buvo įvertinta 200 mln. dolerių.

 • © AP Photo / Invision for Alzheimer's Association/ Rich Fury

  Televizijos seriale "Didžioji sprogimo teorija" Penės vaidmenį atlikusi amerikiečių aktorė Keili Kioko per pastaruosius metus uždirbo 25 mln. dolerių. Serialas tapo ilgiausiu ir vienu sėkmingiausių televizijos istorijoje.

 • © AFP 2019 / Getty Images/ Jemal Countess

  Amerikiečių aktorė Elizabeth Moss per pastaruosius metus uždirbo 24 mln. 2017 metais ji tapo pagrindine veikėja seriale "Tarnaitės pasakojimas" apie išgalvotą totalitarinę valstybę.

 • Australijos aktorė Margot Robbie uždirbo 23,5 mln. Populiarumą jai atnešė serialas "Pan American", po kurio ji atliko daugybę kitų vaidmenų.

 • © AP Photo / Invision/ Joel C Ryan

  Amerikietė Charlize Theron pernai uždirbo 23 mln. dolerių. Dešimtojo dešimtmečio pabaigoje ji išgarsėjo dėl vaidmenų filmuose "Dvi dienos slėnyje", "Galingasis Džo Jangas", "Velnio advokatas" ir "Sidro namų taisyklės". 2000 metais ji atliko pagrindinį vaidmenį pripažintuose filmuose "Aeon Flux", "Greiti ir įsiutę" ir "Atominė blondinė".

 • © AFP 2019 / Getty Images/ Mark Davis

  "Grei anatomija" žvaigždė Ellen Pompeo pernai uždirbo 22 mln. Honoraras mokamas 350 tūkst. dolerių už vieną laidos seriją. Aktorė yra viena iš daugiausiai uždirbančių asmenybių televizijoje.

Tegai:
aktorė, milijonas, merginos
Dar šia tema
Baltijos kelias po 30 metų: kaip Vilnius minėjo akcijos jubiliejų
Atgal į viduramžius: Vilniuje vyko Šv. Baltramiejaus amatų mugė
Šuoliai su parašiutu ir šaudymas: reti Tailando karaliaus žmonos kadrai