Vakarėlių nepakanka! Dešimt "pašėliškiausių" pasaulio miestų

11
(atnaujinta 13:33 2019.09.09)
Šį kartą "Lonely Planet" patikrino, kur geriausia vykti jauniems turistams, kurių nedomina vien lankytinos vietos. Išsamiau — Sputnik Lietuva nuotraukose

Į reitingą pateko ir Rusijos kultūros sostinė — Sankt Peterburgas. Jo siaurose gatvelėse, kurių neįmanome išvaikštinėti per savaitę, yra beveik 200 barų. Kartu su Šiaurės sostine į tą pačią reitingo eilutę pateko Meksikos paplūdimiai, Azijos technologijos ir išraiškingas argentinietiškas tango.

11
 • © AFP 2019 / Andrej Isakovic

  Serbijos centras Belgradas "vakarėlių sostinės" titulą gavo dar 2009 metais ir nuo tada dešimt metų išliko reitingo viršūnėje. Be to, kad kiekviename žingsnyje rengiami vakarėliai, turistai gali rasti labai nebrangų apgyvendinimą — apie 30 dolerių už dvi naktis.

 • Meksikos miestas Playa del Carmen taip pat žinomas dėl savo vakarėlių. Be to, čia yra viena populiariausių nardymo vietų.

 • © AFP 2019 / Roslan Rahman

  Singapūro miestas-valstija tapo vienu labiausiai išsivysčiusių šių laikų miestų. Čia turistai gali rasti įvairių pramogų, kurios susijusios su kompiuterinėmis technologijomis. Singapūre turistų laukia 155 skirtingi barai. Be to, nusikalstamumo lygis labai žemas.

 • © Sputnik / Aleksandr Gal'perin

  Ketvirtąją vietą užima Rusijos kultūros sostinė — Sankt Peterburgas. Jame yra beveik du šimtai naktinio gyvenimo vietų, nebrangūs būstai ir ypatinga atmosfera. Be to, Šiaurės sostinėje galima pamatyti baltąsias naktis.

 • Meksikos miestas Kabo San Lukas — vienas populiariausių Meksikos paplūdimio kurortų. Šią vietą labai mėgsta tiek jaunimas, tiek pensininkai. Tiesa, poilsiui jie pasirenka visiškai skirtingas įstaigas.

 • © AFP 2019 / Yoshikazu Tsuno

  Tokijuje senovės tradicijos derinamos su beprotišku šiuolaikiniu pasauliu, kuriame pilna aukštųjų technologijų. Turistai sako, kad Rytų sostinėje galima rasti visko, ko tik nori. Taip pat bet kokį barą pagal savo skonį.

 • © AFP 2019 / Ed Jones

  Pietų Korėjos sostinę Seulą technologijų atžvilgiu galima palyginti su Tokiju. Tačiau tik vietiniai gyventojai gali pasakyti, kur rasti neįprasčiausią vakarėlį.

 • © Depositphotos / Isa_Ozdere

  Stambulas nėra tik miestas, į kurį atvyksta tik vakarėlius mėgstantys svečiai iš Europos ir Azijos. Šis miestas užima antrąją vietą pasaulyje po Las Vegaso pagal įregistruotų santuokų skaičių. Taigi, Stambulas yra viena populiariausių vestuvinio turizmo krypčių.

 • © AFP 2019 / Jewel Samad

  Bankokas — labai triukšmingas ir įdomus miestas. Kiekviename žingsnyje daugybė barų, restoranų ir karaoke, kur galima apsilankyti su didesne kompanija. Tačiau visame sąraše Bankokas laikomas vienu pavojingiausių dėl aukšto nusikalstamumo lygio.

 • © Depositphotos / Michel Uyttebroeck (Piccaya)

  Į Buenos Aires kasmet atvyksta daugiau nei dešimt milijonų turistų — tai vienas lankomiausių Pietų Amerikos miestų. Čia turėtų atvykti turistai, kuriems arčiausiai širdies Lotynų Amerikos stiliaus vakarėliai.

Tegai:
reitingas, miestas, vakarėlis
Dar šia tema
Menas, muzika ir stilius: Vilnius šventė "Sostinės dienų" festivalį
Korsetai praeityje: liemenėlės istorija nuo seniausių laikų iki šių dienų
Šokiruojanti karalienė: įspūdinga, seksuali ir provokuojanti Nicki Minaj apranga