Pačios įspūdingiausios nuotraukos Gineso pasaulio rekordų

42
(atnaujinta 23:33 2019.09.16)
Gineso rekordų knyga — metinė informacinė knyga, kurioje pateikiama informacija apie unikalius žmonių ir gyvūnų pasiekimus, gamtos reiškinius ir kitus neįprastus faktus. Įspūdingiausi kadrai — Sputnik Lietuva nuotraukose

Pirmą kartą paskelbta 1955 metais Airijos alaus daryklos "Guinness" užsakymu. Iš pradžių kolekcija apėmė patikrintus mokslinius faktus, tačiau laikui bėgant joje atsirado vis daugiau keistų ir ekstravagantiškų įvairių žmonių pasiekimų.

"Guinness World Records" bendrovės, kuri renka informaciją apie knygą, atstovai yra atsakingi ir autoritetingi darantiems įrašus. Paprastai norintys patekti į knygos puslapius konsultuojasi su jais kiekviename įrašo taisymo etape.

42
 • © AP Photo / William Fernando Martinez

  Nuotraukoje: Ninas Ernandesas (Nino Hernandez) 2011 metais pripažintas mažiausiu žmogumi pasaulyje.

 • © AP Photo / The Deseret News, Tom Smart

  Nuotraukoje: amerikietė Li Redmond (Lee Redmond) iš Solt Leik Sičio, 2006 metais jai priklausė ilgiausi nagai pasaulyje. Bendras nagų ilgis ant jos rankų registracijos metu buvo 7 metrai ir 51,3 centimetrai.

 • © AP Photo / Aaron Favila

  Nuotraukoje: filipiniečių studentai, mokytojai ir Santo Tomas universiteto darbuotojai padarė dominikonų kryžių, kuris buvo įtrauktas į Gineso rekordų knygą. Kryžių sudarė daugiau nei 20 tūkstančių žmonių.

 • © AFP 2020 / Anwar Amro

  Nuotraukoje: libanietiški kepti falafeliai bandant pagerinti naują Gineso knygos rekordą, 2010 metų gegužė.

 • © AFP 2020 / Vano ShlamovHLAMOV

  Nuotraukoje: milžiniškas vištos kiaušinis, sveriantis 170 gramų (82 milimetrų ilgio ir 62 milimetrų pločio) iš Gruzijos, kuris pateko į Gineso rekordų knygą.

 • © AP Photo / Steve Holland

  Nuotraukoje: 47 banglentininkai ilgiausioje banglentėje visame Australijos Auksiniame krante, 2005 metų kovo mėnesį. Renginys vyko labdaros tikslais — surinkti pinigų cunamio aukoms.

 • © AP Photo / Khalil Hamra

  Nuotraukoje: tūkstančiai vaikų Palestinoje skraidina aitvarus, 2010 metų liepos mėnesis. JT remiamo renginio metu į dangų pakilo daugiau kaip 7200 aitvarų.

 • © AP Photo / TiPress / Samuel Golay

  Nuotraukoje: daugiausiai auskarų turinti moteris pasaulyje — Brazilijos pilietė ir Edinburgo gyventoja Elaine Davidson, 2004 metų rugpjūčio mėnesis. Pasak Davidson, ji turi 1900 auskarų.

 • © AFP 2020 / Dale de la Rey

  Nuotraukoje: kortų namelių statybų meistras Brianas Bergas iš JAV sugriauna savo kūrinį - kazino ir viešbučio Makao kortų versiją. Tokiems objektams "pastatyti" Bergui prireikė 44 dienų ir 218 792 kortų.

 • © AFP 2020 / Raul Arboleda

  Nuotraukoje: dviratininkas Chavieras Zapata važiuoja monolito "Piedra del Penol" laiptais Gvatape, Kolumbijoje. Zapata per 43 minutes įveikė 649 laiptelius ir pateko į Gineso rekordų knygą.

 • © AP Photo / Matt Dunham

  Nuotraukoje: 105 metrų ilgio kompozicija Londone, kuri pateko į Gineso rekordų knygą už didžiausią gatvės 3D piešinį, 2011 metų lapkričio mėnuo.

 • © AFP 2020 / DPA/Hannibal Hanschke

  Nuotraukoje: vokiečių gimnastė Joana Kvas, įtraukta į Gineso rekordų knygą kaip vyriausia gimnastė 2012 metais. Kvas gimė 1925 metais.

 • © AP Photo / Alexander F. Yuan

  Nuotraukoje: Adili Vuksor guli ant virvės paskutinę dviejų mėnesių vaikščiojimo virve virš stadiono dieną Pekine, 2010 metų liepos mėn. Vuksor kasdien penkias valandas per dieną vaikščiojo virve 60 dienų.

 • © AFP 2020 / Getty Images/Mario Tama

  Nuotraukoje: daugiausiai tatuiruočių turinti moteris pasaulyje pagal Gineso rekordų knygą Julija Gnuse, 2010 metų gegužė. Tatuiruotės dengia 95 procentus jos kūno.

Tegai:
geriausios nuotraukos, nuotraukos, Gineso rekordų knyga
Dar šia tema
Kuprinės, rašikliai ir sąsiuviniai: Maltos ordinas padėjo vaikams iš skurstančių šeimų
Nuo stovyklavietės iki tarptautinio centro: "Arteko" istorija nuotraukose
Meilė senose nuotraukose: kaip mūsų mamos ir tėčiai eidavo į pasimatymus