Visi pandemijos metu yra lygūs: žymūs žmonės, kurie užsikrėtė koronavirusu

(atnaujinta 16:01 2020.03.19)
Tarp tų, kurie užsikrėtė koronavirusu, buvo Tomas Hanksas, Olga Kurylenko ir Džastino Triudo žmona. JAV prezidentui Donaldui Trampui taip pat buvo iškilusi rizika užsikrėsti, tačiau jis sugebėjo išvengti infekcijos. Išsamiau — Sputnik Lietuva nuotraukose

Šiuo metu, Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) duomenimis, pasaulyje užsikrėtę daugiau nei 200 tūkst. Mirė daugiau kaip 8 tūkst. Virusas paveikė 166 šalis. Apie 80 tūkst. pacientų pasveiko.

 • © AFP 2020 / Anthony Harvey

  Amerikiečių aktorius Tomas Hanksas ir jo žmona Rita Vilson po gydymo jau išrašyti iš Australijos ligoninės. Šiuo metu jie laikosi karantino režimo.

 • © AFP 2020 / Twitter account of Justin Trudeau

  Kanados ministro pirmininko žmona Sofi Greguar-Triudo užsikrėtė koronavirusu. Apie tai ji sužinojo grįžusi iš Londono. Ministras pirmininkas Džastinas Triudo anksčiau izoliavosi, kol laukė savo žmonos koronaviruso tyrimo rezultatų, ir dabar tęs dviejų savaičių karantiną.

 • © AFP 2020 / Chris Wattie

  Pranešama, kad Sofi Greguar-Triudo jaučiasi gerai, jos sveikata gerėja.

 • © REUTERS / Matthew Childs / Action Images

  Koronavirusu užsikrėtęs Londono "Chelsea" žaidėjas Kalumas Hadsonas-Odoi teigė pasveikęs. Kai žaidėjui pasireiškė nedidelio peršalimo simptomai, jis nedalyvavo treniruotėse.

 • © AFP 2020 / Alan Santos / Brazilian Presidency

  Brazilijos prezidentui Žairui Bolsonarui įtarė koronavirusą. Tačiau antrasis tyrimo bandymas parodė neigiamą rezultatą. Bolsonaras lankėsi JAV, kur susitiko su prezidentu Donaldu Trampu. Pats Trampas teigė, kad testų neatliko. Nepaisant to, Baltieji rūmai nusprendė surengti neeilinį posėdį, susijusį su Bolsonaro ir Trampo susitikimu.

 • © AFP 2020 / Pierre-Philippe Marcou

  Koronavirusu užsikrėtė Ispanijos lygių galimybių ministrė Irena Montero. Ji ir jos vyras, premjero pavaduotojas bei partijos "Unidas Podemos" lyderis, Pablas Iglesijas laikosi karantino.

 • © REUTERS / Henry Nicholls

  Didžiosios Britanijos sveikatos apsaugos viceministrė Nadinė Doris yra namuose ir laikosi karantino, pamažu atsigauna. Anot britų žiniasklaidos, praėjusią savaitę Doris turėjo daugybę susitikimų ir kontaktų parlamente, o dieną prieš tai ji susitiko su ministru pirmininku Borisu Džonsonu ir paspaudė jam ranką.

 • © REUTERS / Jason Lee

  "Jutos" centro žaidėjas Rudis Goberas užsikrėtė koronavirusu. Tada virusas buvo nustatytas moksleiviui iš Bostono, kuris iš jo paėmė autografą. Prieš patvirtinant diagnozę sportininkui, jis įžūliai elgėsi visuotinio nerimo dėl koronaviruso fone.

 • © REUTERS / John Sibley / Action Images

  "Arsenal" vyriausiasis treneris Mikelis Arteta užsikrėtė koronavirusu COVID-19. Londono klubas paskelbė, kad komandos bazė uždaryta, o darbuotojai, kurie neseniai bendravo su Arteta, yra izoliuoti.

 • © AP Photo / Andrea Hanks/The White House

  Ivankai Tramp po susitikimo su Australijos politiku Piteriu Datonu įtarė koronavirusą. Tačiau tyrimai parodė, kad ji sveika. Kelias dienas Ivanka dirbo nuotoliniu būdu.

 • © REUTERS / Piroschka Van De Wouw

  "Juventus" gynėjas Danielis Ruganis savo Instagram sekėjams pranešė, kad nepaisant koronaviruso, jam viskas gerai.

 • © Sputnik / Ekaterina Chesnokova

  Užsikrėtusi modelis ir aktorė Olga Kurylenko atsisakė hospitalizuotis JK, nes ligoninės yra perpildytos, o jos būklė nekritinė.

 • © REUTERS / Yara Nardi

  Italijos valdančiosios koalicijos lyderis Nikolia Zingaretis teigė, kad užsikrėtė koronavirusu. Jis sakė, kad jam viskas gerai, tačiau artimiausiu metu bus namuose.

Temos:
Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (842)
Dar šia tema
Saulės akmens pasaulis: Lietuvoje surengta didžiausia Baltijos šalių juvelyrikos paroda
Įspūdingos formos: kultūrizmo čempionatas Novosibirske