Aukštosios mados savaitė atidaryta sausio 25 dieną. Tris dienas daugelis žinomų prekės ženklų demonstravo savo mados kolekcijas, įskaitant "Christian Dior", "Giambattista Valli", "Chanel", "Fendi" ir kt. Dėl koronaviruso pandemijos podiumas buvo surengtas internete.
Uliana Sergejenko tapo vienintele rusų mados dizainere Paryžiaus mados savaitėje.
Virtualus mados šou vyko sausio 25–28 dienomis. Nuotraukoje: modelis pateikia prancūzų dizainerio Stéphane'o Rolland'o kūrybą.
"Fendi" madų šou ant kilimo ir tūpimo tako buvo demonstruojamos 1990-ųjų stiliaus piktogramos. Nuotrauka: garsi modelis Kate Moss.
Didžiosios Britanijos dizaineris Kim'as Jones'as prisijungė prie Italijos mados namų "Fendi" kaip pagrindinis moteriškų drabužių dizaineris 2020 m. rugsėjo mėn. Nuotrauka: amerikiečių aktorė Demi Moore pristato Jones'o kūrybą ant podiumo Paryžiaus aukštosios mados savaitėje.
2021 metų Paryžiaus mados savaitė vyksta virtualiai dėl apribojimų, susijusių su koronaviruso pandemija.
Paryžiaus aukštosios mados savaitės metu modelis pristato britų dizainerio Kim'o Jones'o kūrybą "Fendi" 2021 metų pavasariui / vasarai.
"Aelis S / S 2021" kolekcija Paryžiaus aukštosios mados savaitėje Paryžiuje.
Paryžiaus aukštosios mados savaitės metu amerikiečių modelis Bella Hadid pristato britų dizainerio Kim'o Jones'o kūrybą "Fendi 2021" pavasario / vasaros kolekcijai.
Nuotraukoje: modelis pristato prancūzų mados dizainerio Charles'o de Vilmorin'o kolekciją.
Nuotrauka: modelis pristato Christian'o Dior'o kūrybą.
Nuotraukoje: modelis pateikia prancūzų dizainerio Stéphane'o Rolland'o kūrybą.
Nuotraukoje: modelis pristato prancūzų mados dizainerio Charles'o de Vilmorin'o kūrybą.
Graikų modelis Angelica Tzionu dalyvauja prancūzų mados dizainerio Julien'o Fournié 2021 metų pavasario / vasaros kolekcijos filmavime aukštosios mados savaitei.
Žurnalistai visame pasaulyje sugebėjo užfiksuoti nuoširdžias žmonių, atvykusių pasiskiepyti COVID-19 vakcina, emocijas. Kai kurie žmonės gauna pirmąjį vakcinos komponentą, kiti — antrąjį.
Įvairių šalių žmonių reakcija į skiepus nuo COVID-19 — Sputnik Latvija nuotraukų galerijoje.
Serum Institute of India darbuotoja vakcinavimo bendrovės "AstraZeneca" preparatu "CoviShield" metu
90 metų Justina Batista skiepijimo Kinijos "Sinovac" vakcina metu, Brazilija
Medicinos darbuotoja Pam Peter ruošiasi antrajam COVID-19 vakcinos komponentui, Florida, JAV
Sibiro federalinio universiteto medicinos darbuotoja vakcinuojama "Sputnik V", Krasnojarskas
100 metų amžiaus globos namų gyventoja skiepijama vakcina Oxford/AstraZeneca, Londonas
Slaugytoja per vakcinavimo pratybas Kavasakyje, Japonijoje
Globos namų gyventojas skiepijimo preparatu "PfizerBioNTech" metu, Albanija
Sveikatos priežiūros darbuotoja skiepijama vakcina "Johnson & Johnson", Pietų Afrika
Vyras gauna pirmąją vakciną nuo COVID-19, Indonezija
Ligoninės darbuotojas skiepijamas preparatu "AstraZeneca", Kabulas, Afganistanas
Gydytojas, infekcinių ligų skyriaus vedėjas Giovanni Di Perry skiepijimo metu, Turinas, Italija
Sverdlovsko srities Staroutkinsko kaimo gyventojas vakcinacijos metu
98 metų Henry (Jack) Vokes po vakcinacijos preparatu "Pfizer&BioNTech", Bristolis, JK
Medicinos darbuotojas skiepijamas preparatu "Sputnik V", Karakasas, Venesuela
Dalyvavimas Sanremo festivalyje žymėjo daugelio dabar garsių italų dainininkų, tokių kaip Andrea Bocelli, Paola ir Chiara, Laura Pausini, Eros Ramazzotti ir Gigliola Cinquetti, karjeros pradžią.
Sanremo festivalis transliuojamas Europos transliuotojų sąjungos šalyse ir yra vienas pagrindinių įvykių Italijos žiniasklaidoje.
Kasmetinis italų dainų festivalis rengiamas Sanremo mieste. Šiemet jis prasidėjo kovo 2 dieną ir baigsis kovo 6 dieną.
Tai yra originalių italų kompozitorių dainų, kurios anksčiau nebuvo atliekamos viešai, konkursas.
Nugalėtojas išrenkamas profesionalios žiuri sprendimu arba visuomenės balsavimu. Manoma, kad būtent šis festivalis įkvėpė kurti "Euroviziją". Nuotrauka: dainininkas Achille Lauro.
Beje, tradicija rinkti dalyvį, kuris atstovaus Italijai "Eurovizijos" konkurse, buvo atkurta 2011 metais. Nuotraukoje: laidų vedėjas Amedeo Sebastianas su futbolininku Zlatanu Ibrahimovičiumi.
Pirmasis festivalis Sanremo mieste įvyko 1951 metų sausio 29–31 dieną. Jis buvo transliuojamas per radiją "Rai 1". Jame dalyvavo tik vienas duetas ir du dainininkai.
Pirmoji konkurso tiesioginė televizijos transliacija įvyko 1955 metais. Kasmet nuo 1984 metų, išskyrus 2004 metus, konkursas vyko dviejose grupėse: apdovanojimai pradėti teikti nominacijoje "Nauji balsai".
Aštuntajame dešimtmetyje vis labiau populiarėjant festivaliui už Italijos ribų, apie tai sužinojo ir Sovietų Sąjunga, pirmiausia iš daugelio išgarsėjusių dalyvių: Domenico Modugno, Adriano Celentano, Mina, Gianni Morandi. Nuotraukoje: aktorė Matilda De Angelis ir futbolininkas Zlatanas Ibrahimovičius.
1986 metų balandžio 9 ir 12 dienomis "Ostankino" koncertų studijoje vyko koncertai "Sanremo gėlės ir dainos Maskvoje", kuriuose pasirodė dauguma festivalio dalyvių, vedėjai buvo Milva ir Ala Pugačiova.
1987 metais Pugačiova tapo pirmąja tarybine festivalio viešnia, paskutiniame vasario 7 dienos vakare pristatė konkurso dalyvius: grupę "Le Orme", taip pat padainavo savo dainą "Nado že".
2001 metais valstybiniuose Kremliaus rūmuose vyko koncertas "Sanremas Kremliuje", o po to kelis kartus buvo surengti panašūs koncertai (tarp jų "2004 metų Sanremas Kremliuje renka draugus", 2004 metais "Retro FM Sanremo" 2013 m.), šiuose koncertuose pasirodė daugelis skirtingų metų festivalio nugalėtojų ir dalyvių.
VILNIUS, kovo 8 — Sputnik. Rusijos žvalgybos pareigūnas, FSB Maskvos valdybos veteranų tarybos narys Valerijus Bodriašovas pokalbio su "Večerniaja Moskva" pasakojo apie šnipo, įtariamą ryšiu su užsienio diplomatais, pagavimą.
"Pusantrų metų tyrinėjome jį. Nustatėme jo ryšius, stebėjome jo judėjimą, kaip jis keliavo iš miesto į miestą po mūsų šalį, įsigijo slaptus daiktus ir informaciją. Kaip rezultatas jis buvo sugautas ryšiuose su kai kuriais diplomatais, įskaitant vienos ambasados karinį atašė", — pasakė jis.
Pasak Bodriašovo, šnipas iš ambasados darbuotojų pirko vertingą informaciją. Žvalgybos pareigūnas pažymėjo, kad duomenis apie tesės pažeidimus jis gavo iš nuosavo šaltinio ir jie reikalavo patikrinimo. Kada būtent įvyko šis epizodas, žvalgybos pareigūnas nenurodė.
Veteranas pabrėžė, kad Rusijoje vidutiniškai per metus atskleidžiama viena su šnipinėjimu susijusi byla. Jis taip pat atkreipė dėmesį į tai, kad specialiosios tarnybos dažniau užkerta kelią teroristų veiklai.