Socialdemokratų partija, archyvinė nuotrauka

Socialdemokratų frakcija perėjo į opoziciją

22
(atnaujinta 13:39 2017.11.07)
Antradienį Seime socialdemokratų frakcija oficialiai pasiskelbė opozicine

VILNIUS, lapkričio 7 — Sputnik. Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis antradienį Seimo plenariniame posėdyje paskelbė, kad Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija pereina į opociziją, rašoma Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) pranešime spaudai.

Frakciją sudaro septyni Seimo nariai: Juozas Olekas, Julius Sabatauskas, Rasa Budbergytė, Raminta Popovienė, Dovilė Šakalienė, Algimantas Salamakinas, Algirdas Sysas. 

Lietuvos socialdemokratų partijos frakcijos seniūnu išrinktas Juozas Olekas, pavaduotoju — Julius Sabatauskas.

LSDP atstovai tvirtina, kad pereina į opoziciją dėl to, kad Vyriausybė nesiima jokių veiksmų mažinti didėjančią pajamų nelygybę Lietuvouje, prastą švietimo kokybę ir didžiulę emigraciją.

"Vyriausybė nėra pristačiusi jokio plano, kaip suvaldyti aštrėjančią darbo jėgos trūkumo problemą, neparengė priemonių investicijoms į žmogiškąjį kapitalą, nors tai paremtų ekonomikos augimą ir galėtų turėti teigiamos įtakos pokyčiams darbo rinkoje", — rašoma pranešime.

Seimo narys Mindaugas Bastys perėjo iš Lietuvos socialdemokratų darbo frakcijos į Mišrią Seimo narių grupę. Seimo narė Dovilė Šakalienė nuo spalio 23 dienos pasitraukė iš Liberalų sąjūdžio frakcijos ir tą pačią dieną prisijungė prie Lietuvos socialdemokratų partijos frakcijos.

Seimo socialdemokratai pasitraukė iš partijos >>

Spalio 19 dieną Seimo posėdyje buvo pranešta apie tai, kad Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija pakeitė pavadinimą į Lietuvos socialdemokratų darbo frakciją. Dalis šios frakcijos narių pasitraukė iš frakcijos ir vėl sukūrė Seimo Lietuvos socialdemokratų partijos frakciją.

22
Tegai:
opozicija, Lietuvos socialdemokratų partija (LSDP), Lietuva
Dar šia tema
Socialdemokratai siūlo 5% padidinti įmonių pelno mokestį
Revoliucija Lietuvos socialdemokratų gretose