Rusijos ambasadoris Lietuvoje Aleksandras Udalcovas, archyvinė nuotrauka

Udalcovas: Rusijos ambasada Lietuvoje pasirengusi prezidento rinkimams

53
(atnaujinta 09:50 2018.03.01)
Lietuvoje gyvena apie 11 tūkstančių Rusijos piliečių, turinčių teisę balsuoti

VILNIUS, kovo 1 — Sputnik. Rusijos ambasada ​​Lietuvoje pasirengusi artėjantiems prezidento rinkimams, praneša "RIA Novosti" su nuoroda į Rusijos ambasadorių Lietuvoje Aleksandrą Udalcovą.

Rusijos prezidento rinkimai vyks kovo 18 dieną, rinkimų kampanija oficialiai prasidėjo pernai gruodžio 18 dieną.

"Rinkimų apylinkės penkiose Lietuvos miestuose techniškai parengtos, komisijos įsteigtos, artimiausiomis dienomis į Vilnių  bus atgabenti balsavimo biuleteniai", — sakė Udalcovas.

Jis pabrėžė, kad prezidento rinkimų metu Lietuvoje veiks rinkimų apylinkės Vilniuje, Klaipėdoje, Kaune, Šiauliuose ir Visagine.

Rinkimų apylinkės dirbs kovo 18 dieną nuo 08:00 iki 20:00.

Rinkėjai į šiuos balsavimo punktus taip pat bus vežami iš kitų miestų ambasados užsakytais autobusais. Pavyzdžiui, į Vilnių bus galima atvažiuoti iš Panevėžio ir Ukmergės, į Kauną — iš Alytaus ir Prienų.

Autobusai į Klaipėdą veš Rusijos piliečius iš Palangos, Plungės, Tauragės ir Šilutės, į Šiaulius — iš Mažeikių ir Telšių, į Visaginą — iš Ignalinos ir Zarasų.

Ambasados duomenys rodo, kad Lietuvoje gyvena apie 10-11 tūkstančių Rusijos piliečių, kurie turi teisę balsuoti. Pernai rinkimuose į Valstybės Dūmą balsavo 2077 Rusijos piliečiai iš Lietuvos.

53
Tegai:
prezidento rinkimai, Aleksandras Udalcovas, Rusija, Lietuva