Rusijos ambasada Lietuvoje, archyvinė nuotrauka

RF ambasada Lietuvoje papasakojo apie Vilniaus kišimąsi į Rusijos reikalus

76
(atnaujinta 16:59 2018.04.14)
Anot Rusijos diplomatinės atstovybės, Vilniuje įvykęs "Laisvosios Rusijos" forumas yra "aiškiai nepatenkintų prezidento rinkimų rezultatais susirinkimas", kurį nuolat rengia Lietuvos valdžia

VILNIUS, balandžio 14 — Sputnik. Rusijos ambasada Lietuvoje pareiškė, kad Vilnius ir toliau flirtuoja su marginaline Rusijos "nesistemine opozicija" ir kišasi į Rusijos reikalus, pranešė ambasados spaudos tarnyba.

Vilniuje įvyko penktasis "Laisvosios Rusijos" forumas, kuris, anot ambasados, yra ne kas kita, kaip "aiškiai nepatenkintų Rusijos prezidento rinkimų rezultatais susirinkimas".

"Nenoromis kyla klausimas: kas atsitiktų, jeigu Rusijos teritorijoje susirinktų lietuvių grupė, aptarianti, pavyzdžiui, būdus, kaip pašalinti dabartinį Lietuvos Respublikos prezidentą nuo valdžios. Atsakymas yra akivaizdus: dabartiniai Lietuvos valdantieji pakeltų kauksmą visam pasauliui, apkaltinę Kremlių "tiesiogine agresija", o Valstybės saugumo departamentas diskusijos dalyvius, grįžusius iš Rusijos, kaip sakoma, pasmaugtų savo "draugiškame" glėbyje", — teigiama pranešime.

Be to, ambasada pabrėžė, kad Vilniaus politikoje pastebimas "atviras dvigubų standartų naudojimas, veidmainystė" ir noras galutinai palaidoti Rusijos ir Lietuvos santykius.

"Laisvosios Rusijos" forumas vyko Vilniuje balandžio 11-12 dienomis.

76
Tegai:
Rusijos opozicija, Laisvoji Rusija, Rusija, Lietuva
Dar šia tema
Rusijos opozicija ant Lietuvos demokratijos tilto
Rusijos opozicija: Putinas Baltijos šalis laiko NATO silpnąja grandimi
Discussion