Lietuvos politilogas ir politikos mokslų daktaras Vadimas Volovojus, archyvinė nuotrauka

Politologas: vargu, ar Rusijos ir Lietuvos dialogas bus atnaujintas

52
(atnaujinta 22:21 2018.06.08)
Lietuvos politologas ir politikos mokslų daktaras Vadimas Volovojus pakomentavo Rusijos ambasadoriaus Lietuvoje pareiškimą apie tai, kad Rusija yra atvira dialogui su Lietuva

VILNIUS, birželio 7 — Sputnik. Vilnius užėmė nepagrįstą poziciją Maskvos atžvilgiu ir neketina jos keisti, interviu Sputnik Lietuva pabrėžė politologas Vadimas Volovojus.

Rusijos ambasadorius Lietuvoje Aleksandras Udalcovas interviu laikraščiui "Express-nedelia" pareiškė, kad dialogas tarp dviejų šalių turėtų vykti be išankstinių sąlygų, ir Rusija tam yra pasiruošusi. Pasak diplomato, dabar Rusijos ir Lietuvos santykiai išgyvena krizę, kurią inicijavo Vilnius.

Savo ruožtu politologas Volovojus pasakė, kad nereikėtų tikėtis, jog dialogas tarp dviejų šalių atsinaujins.

"Neseniai Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius davė interviu ir jam buvo užduotas tas pats klausimas ir buvo pacituotas, vėlgi, Rusijos ambasadorius Lietuvoje. Jis (Linkevičius — Sputnik) pasakė, kad Lietuva pirmoji nieko nedarys, nes ji mano, kad visų pirma turi pasikeisti Rusijos Federacijos politika, kuri sukelia daug kritikos. Todėl sakyti, kad po ambasadoriaus pareiškimo kažkas pasikeis, neverta", — pabrėžė politologas.

52
Tegai:
užsienio politika, Rusija, Lietuva
Dar šia tema
Linkevičius: Rusijai nederėtų "pamokslauti" apie tarptautinės teisės normas
Politologas: Lietuva nesupranta, kad skelbti Rusijai ultimatumus beprasmiška
Rusijos ambasadorius: Vilnius pats pastatė santykius su Maskva į keblią padėtį
Lietuvos užsienio reikalų ministras atsisakė gerinti santykius su Rusija