JAV prezidentas Donaldas Trampas, archyvinė nuotrauka.

Trampas pakomentavo žiniasklaidos "svajonę" pamatyti karą tarp Rusijos ir JAV

84
(atnaujinta 20:49 2018.07.19)
Netikrų naujienų skleidėjai tiesiog trokšta išvysti rimtą konfrontaciją su Rusija, kuri galėtų sukelti karą

VILNIUS, liepos 19 — Sputnik. Prezidentas Donaldas Trampas pareiškė, kad kai kurie žiniasklaidos atstovai, skleidžiantys netikras naujienas, trokšta pamatyti rimtą konfrontaciją tarp Vašingtono ir Maskvos, kuri galėtų sukelti karą tarp dviejų šalių, rašo RIA Novosti su nuoroda į JAV prezidento Twitter paskyrą.

"Netikrų naujienų skleidėjai tiesiog trokšta išvysti rimtą konfrontaciją su Rusija, net tokią konfrontaciją, kuri galėtų sukelti karą. Jie taip stipriai ir beatodairiškai spaudžia ir nekenčia fakto, kad aš, ko gero, palaikysiu gerus santykius su Putinu. Mums sekasi ŽYMIAI geriau nei bet kurioms kitoms šalims!" — parašė Trampas Twitter paskyroje.

​Pirmasis asmeniškas Rusijos ir JAV prezidentų Vladimiro Putino ir Donaldo Trampo susitikimas įvyko Helsinkyje liepos 16 dieną. Prezidentai kalbėjosi daugiau nei dvi valandas "tete-a-tete", po to abiejų šalių delegacijų laukė oficialūs pietūs, vėliau jie atsakė į žurnalistų klausimus. Po susitikimo lyderiai išreiškė ketinimą gerinti abiejų šalių santykius.

84
Tegai:
santykiai su Rusija, Donaldas Trampas
Dar šia tema
Trampas pareiškė, kad Putinas per susitikimą Helsinkyje buvo stiprus
Vakarų žiniasklaida pastebėjo, kaip Trampas mirktelėjo Putinui
Trampas su Putinu mus pamiršo. Ir sutarė draugauti