Donaldas Trampas, archyvinė nuotrauka.

Trampas pareiškė, kad sugebėjo užmegzti santykius su Putinu

34
(atnaujinta 09:45 2018.08.03)
Trampas, komentuodamas Jungtinių Valstijų reakciją, pabrėžė, kad visi tikėjosi išvysti "bokso rungtynes" su Rusijos kolega

VILNIUS, rugpjūčio 3 — Sputnik. Donaldas Trumpas pareiškė, kad sugebėjo susitarti su Vladimiru Putinu. Apie tai valstybės vadovas kalbėjo  Pensilvanijoje, praneša dienraštis The Hill.

"Helsinkyje turėjau nuostabų susitikimą su Vladimiru Putinu. Mes aptarėme viską <...> Mums tikrai pavyko užmegzti santykius", — sakė JAV vadovas.

Trampas, komentuodamas Jungtinių Valstijų reakciją, pabrėžė, kad visi tikėjosi išvysti "bokso rungtynes" su Rusijos kolega.

Liepos 16 dieną Suomijos sostinėje įvyko pirmosios  Trumpo ir Putino derybos. Prezidentai  daugiau nei dvi valandas pokalbio tete-a-tete, po to delegacija pietavo, vėliau atsakė į žurnalistų klausimus. Po susitikimo lyderiai išreiškė norą gerinti abiejų šalių santykius.
Kitas Putino ir Trampo susitikimas numatomas 2019 metais. JAV prezidentas tikisi aptarti kovos su terorizmu, Izraelio saugumo, branduolinio ginklo neplatinimo, kibernetinių atakų, ekonominio bendradarbiavimo, Ukrainos klausimus ir padėtį Artimuosiuose Rytuose, Šiaurės Korėjoje bei kitas temas.

34
Dar šia tema
Trampas su Putinu mus pamiršo. Ir sutarė draugauti
Trampas pareiškė apie Putino atsakomybę už kišimąsi į JAV rinkimus
Baltieji rūmai atskleidė vienintelį Putino ir Trampo susitarimą
Amerikiečiai įtaria, kad Putino Trampui dovanotas kamuolys naudojamas šnipinėti