Rusijos ambasada Vilniuje, archyvinė nuotrauka

Rusijos ambasada priminė Vilniui, kas nustato Rusijos kursą

174
(atnaujinta 22:50 2018.08.11)
Diplomatai sakė, kad Lietuva "ir toliau atvirai kišasi į Rusijos vidaus reikalus, įskaitant bandymą paveikti tolesnę šalies plėtrą"

VILNIUS, rugpjūčio 11 — Sputnik. Rusijos ambasada Lietuvoje pakomentavo forumą "Europos ir Transatlantinio atsparumo atkūrimas", kuris, jų nuomone, yra tiesioginis įsikišimas į Maskvos reikalus, teigiama ambasados tinklalapyje.

Diplomatai pabrėžė, kad forumo, kuris vyks Vilniuje rugpjūčio 22 dieną, dalyviai planuoja "nustatyti Rusijos perspektyvas be Vladimiro Putino".

"Mes turime pripažinti, kad Vilnius su atkaklumu, kuris vertas geresnio taikymo, ir toliau atvirai kišasi į Rusijos vidaus reikalus, įskaitant bandymus daryti įtaką tolesnei mūsų šalies plėtrai", — rašoma pranešime.

Ambasada priminė, kad tik Rusijos piliečiai nustato savo valstybės kursą, taip pat pasirenka šalies prezidentą.

"Marginalios ir atsiskyrusios nuo realybės diskusijos su Rusijos "disidentų" dalyvavimu neturės jokios įtakos mūsų žmonių pasirinkimui", — pareiškė ambasada.

Tai nėra pirmas kartas, kai tokie forumai vyksta Lietuvoje. Pavasarį respublikoje vyko "Laisvosios Rusijos" forumas, kuriame susirinko vadinamieji nesisteminiai Rusijos opozicijos atstovai ir Lietuvos atstovai, kurie aptarė padėtį Rusijoje po Vladimiro Putino perrinkimo.

174
Tegai:
Rusijos opozicija, Rusijos ambasada Lietuvoje, Lietuva
Dar šia tema
Rusijos opozicija ant Lietuvos demokratijos tilto
RF ambasada Lietuvoje papasakojo apie Vilniaus kišimąsi į Rusijos reikalus
Dovana Rusijos opozicijai: Vilniuje įamžintas Boriso Nemcovo atminimas
Lietuvos žiniasklaida suteikė akademiko titulą "Bolotnaja aikštės bylos" veikėjui