Turkijos užsienio reikalų ministras Mevliutas Čavušohlu

Turkijos URM vadovo vizito laukiama Lietuvoje rugpjūčio 27-28 dienomis

24
(atnaujinta 16:31 2018.08.27)
Vizito metu planuojami jo susitikimai su respublikos prezidente, ministru pirmininku ir užsienio reikalų ministru, taip pat pasirašyti sutartį dėl abipusio investicijų skatinimo ir apsaugos

VILNIUS, rugpjūčio 27 — Sputnik. Rugpjūčio 27-28 dienomis Lietuvoje lankysis Turkijos užsienio reikalų ministras Mevlüt Çavuşoğlu (Mevliutas Čavušohlu), praneša Lietuvos URM spaudos tarnyba.

JAV policija Ankaroje, archyvinė nuotrauka.
© AFP 2019 / ADEM ALTAN

Vizito metu ministras susitiks su Lietuvos užsienio reikalų ministru Linu Linkevičiumi, prezidente Dalia Grybauskaite, ministru pirmininku Sauliumi Skverneliu, Seimo atstovais.

Susitikimų metu bus aptariami dvišaliai diplomatiniai ir ekonominiai santykiai, regioninis saugumas ir bendradarbiavimas NATO, situacija Sirijoje ir Artimuosiuose Rytuose, Turkijos ir ES klausimai.

"Vizito metu planuojama pasirašyti atnaujintą Lietuvos Vyriausybės ir Turkijos Vyriausybės sutartį dėl abipusio investicijų skatinimo ir apsaugos", — teigiama pranešime.

Čavušohlu į Lietuvą atvyksta su atsakomuoju vizitu po Lietuvos užsienio reikalų ministro Linkevičiaus vizitų Ankaroje 2016 metais ir 2018 metais.

24
Tegai:
užsienio politika, Užsienio reikalų ministerija (URM), Turkija, Lietuva
Dar šia tema
Turkijos pakrantėje žuvo devyni migrantai
Daugiau nei 450 Turkijos paplūdimių gavo aukščiausią įvertinimą