Remigijus Šimašius, archyvinė nuotrauka

Šimašius pristatė savo antros mero kadencijos planą

32
(atnaujinta 13:44 2018.10.15)
Pirmadienį Vilniaus meras pristatė savo naują komandą ir pažadėjo padaryti sostinę dar nuostabesniu miestu

VILNIUS, spalio 15 — Sputnik. Vilniaus meras Remigijus Šimašius paskelbė, kad ketina siekti antros kadencijos. Savo sprendimą jis paskebė Facebook.

Šia proga jis pristatė keturių žingsnių strategiją – politikas žada daugiausia dėmesio skirti švietimui, Vilniaus miegamųjų rajonų atgaivinimui, stoties rajonui, susisiekimui.

Pranešęs apie sprendimą antrą kartą kandidatuoti į Vilniaus merus Šimašius tvirtino, kad tapęs meru, tęstų savo pradėtus darbus ir imtųsi naujų.

Šimašius Vilniaus meru tapo 2015 metais, antrajame ture įveikęs tuometinį merą Artūrą Zuoką. Nuo 2008 iki 2012 metų ėjo Lietuvos teisingumo ministro pareigas.

meras Remigijus Šimašius
© Sputnik / Александр Липовец

Šimašius pristatė ir savo naująją komandą, kurioje be dabartinių Vilniaus tarybos narių liberalų bus architektas Lukas Rakavičius, "Vilnius Jazz" festivalio vadovas Antanas Gustys, televizijos režisierius Gediminas Jaunius, Vilniaus kolegijos dėstytoja Danutė Rasimavičienė, buvusi parlamentarė, dainininkė Donalda Meiželytė ir kiti.

Vilniuje Šimašiaus valdymo metais įvyko daug pasikeitimų: nuo Žaliojo tilto buvo pašalintos sovietmečio skulptūros, nuspręsta, kad vietoj Žalgirio stadiono atsiras gyvenamųjų namų kvartalas, nugriautas kino teatras "Lietuva" ir Lazdynų baseinas.

Pirmadienį "Darbo partijos" lyderis Viktoras Uspaskichas taip pat paskelbė apie ketinimą siekti sostinės mero posto.

Savivaldybių tarybų rinkimai vyks 2019 metų vasario-kovo mėnesiais.

32
Tegai:
Viktoras Uspaskichas, Vilnius, merai, Remigijus Šimašius
Dar šia tema
Uspaskicho sugrįžimas: Darbo partijos įkūrėjas vėl prie vairo
Teisingumo ministerija siūlo riboti politinių kampanijų dalyvių konsultantų ratą
Socialdemokratai į Vilniaus merus kelia Palucką