Seimo posėdis

Lietuvos liberalų frakcija išrinko naują lyderį

23
(atnaujinta 10:27 2018.12.05)
Partijos "Liberalų sąjūdis" pirmininkas nusprendė savanoriškai palikti frakcijos seniūno postą, kad dalyvautų būsimuose rinkimuose Lietuvoje

VILNIUS, gruodžio 5 — Sputnik. Lietuvos liberalų frakcija išrinko naują lyderį. Vienbalsiai buvo išrinkta parlamento grupės pirmininko pavaduotoja Viktorija Čmilytė-Nielsen, teigiama "Liberalų sąjūdžio" pranešime spaudai.

 Виктория Чмилите-Нильсен, новый лидер фракции Движение либералов
Viktorija Čmilytė-Nielsen, nauja Lietuvos liberalų frakcijos seniūnė

Rugpjūtį Eugenijus Gentvilas buvo perrinktas frakcijos vadovu, tačiau jis nusprendė atsisakyti savo įgaliojimų dėl artėjančių savivaldos ir Europos Parlamento rinkimų. Pasak deputato, jis ketina aktyviai dalyvauti abiejose rinkimų kampanijose.

"Mano, kaip išrinktos seniūnės, tikslas, kad liberalų frakcija Seime nuosekliai atstovautų liberaliai mąstančius žmones. Stengsiuosi, kad ryžtingai oponuotume abejotinoms valdančiųjų iniciatyvoms ir konstruktyviai bendradarbiautume su kitomis opozicinėmis frakcijomis", — pareiškė Čmilytė-Nielsen.

Be to, frakcijos pirmininko pavaduotoju tapo Ričardas Juška. Tuo pat metu Gentvilas išliks partijos "Liberalų sąjūdis" lyderiu.

Kitais metais Lietuvoje iš karto bus surengti keli rinkimai: savivaldos, Europos Parlamento ir prezidento rinkimai. Rinkimai į savivaldas vyks kovo 3 dieną, o į Europos Parlamentą — gegužę.

23
Tegai:
Viktorija Čmilytė-Nielsen, liberalai, Liberalų sąjūdis, Lietuva
Dar šia tema
Pranašaujama Liberalų sąjūdžio griūtis
Liberalai negailėjo kritikos Vyriausybės parengtam 2019 metų biudžetui
Opozicija: "profesionalų" Vyriausybė Lietuvoje nepasiteisino