Viktoras Uspaskichas, archyvinė nuotrauka.

Darbo partija paskelbė kandidatus į savivaldos rinkimus Lietuvoje

127
(atnaujinta 10:35 2018.12.07)
Partija vienbalsiai pasirinko šūkį savo rinkimų kampanijai "Atsakau už savo žodžius"

VILNIUS, gruodžio 7 — Sputnik. Lietuvos Darbo partija paskelbė kandidatus į savivaldybių tarybų ir miestų merų rinkimus, pranešė partijos spaudos tarnyba.

Susitikime Darbo partija patvirtino šūkį "Atsakau už savo žodžius", kaip rinkimų kampanijos šūkį. Šią frazę partijos kandidatai naudos savivaldos rinkimuose.

Kandidatu į Vilniaus merus gegužės mėnesį tapo partijos vadovas Viktoras Uspaskichas. Jis paskelbė apie savo ketinimą balotiruotis į šį postą dar gegužės mėnesį.

Savo rinkimų kampanijoje, pristatytoje spalio mėnesį, jis pareiškė, kad prisidės prie sostinės gerovės kūrimo. Pasak Uspaskicho, jis galėtų Vilniui atiduoti milijoną eurų iš savo lėšų, jei tai būtų galima padaryti teisėtai.

Taip pat Darbo partija pristatė tuos, kurie kandidatuos į rinkimus regionuose.

Savivaldybių rinkimai vyks 2019 metų kovo 3 dieną. Dėl sostinės mero kėdės kovos Viktoras Uspaskichas, dabartinis meras Remigijus Šimašius ir Lietuvos socialdemokratų partijos pirmininkas Gintautas Paluckas bei buvęs Vilniaus meras Artūras Zuokas. 

Darbo partija buvo sukurta 2003 metais. Jai vadovavo Europos Parlamento narys ir verslininkas Viktoras Uspaskichas. Po pergalės Seimo rinkimuose prasidėjo partijos lyderio persekiojimas. Jis ir jo sąjungininkai buvo apkaltinti sukčiavimu.

Uspaskichas turėjo palikti Darbo partijos pirmininko postą, tačiau 2018 metais balandžio mėnesį įvykusiame susirinkime jis vėl išrinktas partijos lyderiu.

127
Tegai:
partija
Dar šia tema
Vyriausybės krizė ar priešrinkiminis pasjansas Lietuvoje
Nausėda tapo kandidatu į Lietuvos prezidentus
Masiulis kelia savo kandidatūrą į Klaipėdos miesto merus