Kokias dovanas gavo Grybauskaitė Ukrainoje, nuotrauka iš įvykio vietos

Grybauskaitei Ukrainoje įteiktas apdovanojimas

96
Atsiimdama apdovanojimą, Lietuvos prezidentė pabrėžė, jog tai garbingas visų Lietuvos žmonių įvertinimas

VILNIUS, gruodžio 7  — Sputnik. Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė Kijeve gavo pilietinės visuomenės apdovanojimą už nuolatinę paramą Ukrainos žmonėms, praneša Prezidentūra.

"Puikiai suprantame, kad Ukraina kovoja ir už Lietuvos bei visos Europos saugumą, todėl padedame Ukrainai, esame didžiausi jos draugai ir rėmėjai, aktyviai giname šios šalies interesus Vakaruose", — sakė Grybauskaitė.

Prezidentūros pranešime pabrėžiama, kad Lietuva teikia valstybinę, politinę, karinę, humanitarinę paramą, nevyriausybinių organizacijų iniciatyva yra surinkta ir nugabenta daugybė paramos medikamentais, medicinine įranga ir finansais.

Подарки для Дали Грибаускайте от украинцев
Lietuvos prezidentei Dalia Grybauskaitei Kijeve gavo pilietinės visuomenės apdovanojimą už nuolatinę paramą Ukrainos žmonėms

Apdovanojimo iniciatorė — nevyriausybinė organizacija "Pergalės sparnai". Organizacija teikia medicininę pagalbą fronte kariaujantiems šalies kariams ir jų vaikams bei humanitarinę pagalbą Rytų Ukrainos regionų gyventojams, padeda integruotis į visuomenę neįgaliais tapusiems sužeistiems kariams.

Greitoji pagalba: Grybauskaitė skuba Porošenko į pagalbą >>

Šis apdovanojimas įsteigtas dar 2017 metais. Jo tikslas — pagerbti drąsias, iniciatyvias ir aktyvias moteris. Jis paprastai teikiamas moterims, kurios gina Ukrainos laisvę ir nepriklausomybę, vykdo socialinę ar humanitarinę veiklą.

Šiuo apdovanojimu yra apdovanoti apie 500 asmenų ir organizacijų.

96
Tegai:
Dalia Grybauskaitė, apdovanojimas, Ukraina
Dar šia tema
Karo ekspertas: remdama Kijevą, Lietuvos prezidentė rodo savo rusofobinę esmę
Paskelbta, kada Grybauskaitė vyks palaikyti Ukrainos "šiuo įtemptu laikotarpiu"