Visvaldas Matijošaistis, archyvinė nuotrauka

Matijošaitis ketina antrą kartą tapti Kauno meru

28
(atnaujinta 11:14 2018.12.27)
Matijošaitis taip pat ves "Vieningo Kauno" sąrašą, dalyvausiantį rinkimuose į Kauno miesto tarybą

VILNIUS, gruodžio 27 — Sputnik. Kauno meras Visvaldas Matijošaitis dalyvaus pavasarį vyksiančiuose Kauno mero rinkimuose ir sieks antrosios kadencijos, praneša LRT.

Matijošaitis taip pat ves "Vieningo Kauno" sąrašą, dalyvausiantį rinkimuose į Kauno miesto tarybą.

Anot mero, prieš kelerius metus Kaunas buvo apleistas, nedrąsus ir praradęs pasitikėjimą savimi miestas. Kad galėtų pakilti iš pelenų, Kaunui visų pirma reikėjo išsikuopti.

"Šiandien tai yra miestas, į kurį visi žiūri su pagarba. Tai yra miestas, kurio žmonės žodžius "aš esu iš Kauno" pagaliau sako su pasididžiavimu. Šiandien Kauno dabartimi ir ateitimi tiki tiek jo žmonės, tiek ir verslas. O tai virsta investicijomis, naujomis gamyklomis, verslo centrais ir naujomis darbo vietomis", — teigė Matijošaitis.

Pasak dabartinio miesto vadovo, Kaunas virsta moderniu, europietišku miestu, išsiskiriančiu ne tik tvarka, bet ir patogumu gyventi.

Tiesioginiai mero ir savivaldybių tarybų rinkimai vyks 2019 metų kovo 3 dieną.

Matijošaitis vadovauja Kaunui nuo 2015 metų. Anksčiau jis teigė, kad galėtų dalyvauti Lietuvos prezidento rinkimuose, jei nepastebės tinkamų kandidatų. Vėliau jis sakė, kad to neįvyks, ir išreiškė pasirengimą paremti ministrą pirmininką Saulių Skvernelį, jei jis nuspręstų dalyvauti prezidento lenktynėse.

28
Dar šia tema
Puteikis dalyvaus ne tik prezidento, bet ir mero rinkimuose
Lietuvos premjeras susimąstė apie dalyvavimą prezidento rinkimuose
Lietuvos ūkio ministras gali kandidatuoti į Vilniaus merus