Ramūnas Karbauskis ir Saulius Skvernelis, archyvinė nuotrauka

Karbauskis atskleidė, kodėl Skvernelis būtų geriausias prezidentas Lietuvai

108
(atnaujinta 10:51 2019.02.13)
Anot "valstiečių" lyderio, Skvernelis yra "paprastas žmogus, kuris gyvena šalia mūsų"

VILNIUS, vasario 13 — Sputnik. Premjeras Saulius Skvernelis būtų geriausias prezidentas, nes yra jautrus ir emocingas žmogus, mano Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) lyderis Ramūnas Karbauskis.

"Sauliaus charakteris, man atrodo, yra žmogaus — tokio paprasto žmogaus, kuris gyvena šalia mūsų. Jis emocionalus, bet jis niekada tos emocijos nepaverčia kažkokiais dalykais, kurie jam tarnautų asmeniškai", — "Žinių radijui" sakė Karbauskis. 

Politikas pabrėžė, kad prezidentui ypatingai reikalingos savybės yra emocianalumas ir jautrumas, ir būtent jas turi Skvernelis. Todėl Karbauskis neabejoja, kad Skvernelis būtų geriausias prezidentas Lietuvai. 

"Emocingas žmogus yra jautrus žmogus. Man atrodo, kad tai yra savybė, kuri prezidentui ypatingai reikalinga", — teigė jis. 

LVŽS iškėlė savo kandidatu į prezidentus premjerą Saulių Skvernelį. Vyriausiosios rinkimų komisijos duomenimis, pirmadienį oficialiai pretendentu į kandidatus prezidento rinkimuose užsiregistravusiam Skverneliui "valstiečiai" paaukojo 50 tūkst. eurų. 

Politinės kampanijos dalyviais taip pat registravosi europarlamentarai Petras Auštrevičius ir Valentinas Mazuronis, Seimo nariai Centro partijos lyderis Naglis Puteikis ir konservatorių atstovė Ingrida Šimonytė, ekonomistas Gitanas Nausėda, filosofas Arvydas Juozaitis, Alfonsas Butė, buvęs ledo ritulio federacijos prezidentas Vitas Gudiškis, Kazimieras Juraitis bei Raimonda Daunienė.

Lietuvos prezidento rinkimai vyks 2019 metų gegužės 12 dieną. Politinės kampanijos dalyviais galima registruotis iki vasario 16 dienos; kadangi tai šeštadienis, Vyriausioji rinkimų komisija dokumentus priims iki vasario 18-osios, pirmadienio.

108
Tegai:
Lietuvos prezidento rinkimai, prezidento rinkimai, Ramūnas Karbauskis, Saulius Skvernelis
Temos:
Lietuvos prezidento rinkimai 2019 (255)
Dar šia tema
Karbauskis pavadino Skvernelį tautos kandidatu
Kaip nuo žąsies vanduo: Lietuvos premjeras demonstruoja "magiškus" sugebėjimus
Pranckietis sukritikavo Karbauskio būdą Skvernelio kandidatūrai paremti
Lietuvos premjeras pareiškė, kad jo pasitikėjimas Grybauskaite labai susvyravo
Socialdemokratai nori įpareigoti Skvernelį pateikti naują ministro kandidatūrą