Donaldas Trampas, archyvinė nuotrauka

Trampas sako, kad naujojo tyrimo prieš iniciatoriai neteko proto

50
(atnaujinta 17:06 2019.03.05)
Teisėjų komiteto pirmininkas Džeroldas Nadleris sakė, kad Kongreso Demokratų partijos atstovai inicijavo tyrimą prieš Trampą ir ketina apklausti daugiau nei 80 pareigūnų

VILNIUS, kovo 5 — Sputnik. JAV prezidentas Donaldas Trampas sakė, kad Kongreso nariai, inicijavę naują tyrimą prieš jį, visiškai neteko proto, praneša RIA Novosti.

Anksčiau Teisėjų komiteto pirmininkas Džeroldas Nadleris (Jerrold Nadler) sakė, kad Kongreso Demokratų partijos atstovai inicijavo tyrimą prieš Trampą ir ketina apklausti daugiau nei 80 pareigūnų. Jis priminė, kad Trampas daugybę kartų vadino nepriklausomo prokuroro Roberto Miulerio (Robert Muller) tyrimą "raganų medžiokle", atleido FTB direktorių Džeimsą Komį (James Comey) ir "bandė apsaugoti" buvusį nacionalinio saugumo patarėją Maiklą Flyną (Michael Flynn). 

Pasak Nadlerio, visi šie veiksmai trukdo teisingumui.

"Dabar, kai jiems tapo aišku, kad sąmoksle su Rusija dalyvavo tik nesąžiningoji Hilari (Klinton) ir patys demokratai, Nadleris, Šifas (Schiff) ir komitetų vadovai visai neteko proto. Kad pakenktų nekaltiems žmonėms, jie pateikė 81 užklausą", — rašė Trampas Twitter paskyroje.

Anksčiau Baltieji rūmai pavadino naują tyrimą JAV kongrese "gėdingu" ir "įžeidžiančiu".

Miuleris tiria prielaidas apie "Rusijos įsikišimą" į Amerikos rinkimus, kurias Maskva neigia, bei tariamus Trampo ryšius su Rusija, kuriuos neigia tiek Kremlius, tiek Baltieji rūmai.

50
Tegai:
tyrimas, Donaldas Trampas, JAV Kongresas
Dar šia tema
Paskelbta, kokias naujas sankcijas JAV taikys Rusijai
JAV Kongresas įpareigojo žvalgybą atskleisti Putino pajamas
Rusija užregistravo tris milijonus JAV kibernetinių išpuolių