Lietuvos premjeras pirmininkas Saulius Skvernelis

Skvernelis pristatė savo rinkimų štabo komandą

47
(atnaujinta 12:28 2019.03.13)
Premjeras pareiškė jau surinkęs reikalingą parašų kiekį prezidento rinkimams

VILNIUS, kovo 13 — Sputnik. Lietuvos premjeras Saulius Skvernelis pristatė savo rinkimų štabo komandą.

Į spaudos konferenciją LRT vyriausybės vadovas atvyko kartu su Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininku Vytautu Baku, ūkio viceministre Ausma Miškiniene, Vidaus reikalų ministerijoje dirbusia "Miss Lietuva" Ieva Gervinskaite bei Kalėjimų departamente dirbusia Rasa Kazėniene. Pasak Skverenelio, Bakas vadovaus jo štabui.

Premjeras pareiškė jau surinkęs reikalingą parašų kiekį prezidento rinkimams.

Kalbėdamas apie savo rinkimų programą, premjeras akcentavo, kad Lietuva turi tapti valstybe, kurioje nėra vietos korupcijai, tad, jo teigimu, būtina inicijuoti skaidrumo reformą, stiprinti teismus, su korupcija kovojančias institucijas, mažinti šešėlį šalyje. Jis taip pat pridūrė, kad valstybės biudžetas turėtų būti "orientuotas į žmonių gerovę".

"Lietuva — tai mes visi, dirbantys Tėvynės labui ir savo vizijas realiais darbais verčiantys į realybę. Man Lietuva yra sugrįžtančių žmonių Tėvynė", — savo Lietuvos viziją apibūdino Skvernelis.

Premjeras pažadėjo, kad tarnaus "tik Lietuvai ir jos žmonėms". Jis taip pat pažadėjo siekti Lietuvą paversti "augančia valstybe".

Be to, savo prioritetais premjeras pavadino Lietuvos nacionalinio saugumo užtikrinimą bei tolesnį finansavimo šalies krašto apsaugai didinimą.

Prezidento rinkimai vyks gegužės 12 dieną.

Ką lietuviai nori matyti naujojo prezidento poste
© Sputnik /
Ką lietuviai nori matyti naujojo prezidento poste

 

 

47
Tegai:
Saulius Skvernelis
Dar šia tema
Skvernelis opozicijos siūlymą dėl ministrų laiko antikonstituciniu
Apie tą katiną ir kitus talismanus