Viktorija Čmilytė-Nielsen

Opozicija kviečia VR ministrą ir VSAT vadą pasiaiškinti dėl vagystės pasienyje

24
Iš pasieniečių buvo pavogta daugiau kaip 500 dėžių konfiskuotų kontrabandinių cigarečių, vyksta ikiteisminis tyrimas

VILNIUS, balandžio 11 — Sputnik. Seimo opozicijos lyderė Viktorija Čmilytė-Nielsen kviečia vidaus reikalų ministrą Eimutį Misiūną ir Valstybės sienos apsaugos tarnybos vadą Renatą Požėlą šiandien pateikti paaiškinimus dėl situacijos Valstybės sienos apsaugos tarnyboje, praneša Seimo spaudos tarnyba.

Anksčiau iš Lietuvos pasieniečių pavogta daugiau kaip 500 dėžių konfiskuotų kontrabandinių cigarečių. Šiuo metu vyksta ikiteisminis tyrimas, 6 budėtojai, kurie tomis naktimis dirbo ir buvo atsakingi už objektų apsaugą, nušalinti.

"Antradienį paviešinta informacija dėl didelio masto akcizais apmokestinamų prekių vagystės iš Valstybės sienos apsaugos tarnybos teritorijos šokiruoja. Vyriausybės garsiai deklaruota kova su šešėliu yra akivaizdžiai diskredituojama, jei kažkas sugeba neteisėtai pasipelnyti net iš valstybės institucijų griežtai saugomų konfiskuotų prekių. Dėl didelį rezonansą sukėlusių įvykių VSAT laukiame šios institucijos vado ir vidaus reikalų ministro atsakymų", – teigia Čmilytė-Nielsen.

Jungtinis trijų opozicinių frakcijų posėdis, į kurį kviečiami Misiūnas ir Požėla, planuojamas šiandien, 13 valandą Seime.

24
Tegai:
pasienis, Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT), Seimo opozicija, opozicija, Viktorija Čmilytė-Nielsen
Dar šia tema
Alytiškio "Golfe" pasieniečiai rado 2 tūkst. pakelių rūkalų
Vilniaus oro uoste pasieniečiai sulaikė du teisėsaugos ieškomus lietuvius
Pasieniečiai už daugiau nei 5 mln eurų įsigis mikroautobusų ir visureigių
Ukrainietis bandė apgauti Vilniaus oro uosto pasieniečius
Du pasieniečių sulaikyti latviai gabeno 12 nelegalių migrantų