Maskva, archyvinė nuotrauka

Rygos vicemeras lankysis Rusijoje

50
(atnaujinta 15:53 2019.04.11)
Vicemeras Maskvoje lankysis balandžio 17-20 dienomis

VILNIUS, balandžio 11 — Sputnik. Rygos vicemeras Vadimas Barannikas lankysis Maskvoje balandžio 17-20 dienomis, praneša Sputnik Latvija.

"Maskvoje Barannikas turi dalyvauti tarptautiniame aukščiausiojo lygio susitikime, susijusiame su transporto infrastruktūros plėtra. Be dalyvavimo aukščiausiojo lygio susitikime, vicemeras prisidės prie Rygos ir Maskvos santykių plėtojimo", — rašoma pranešime.

Nurodyta, kad vicemeras Maskvoje lankysis balandžio 17-20 dienomis.

Rygos miesto tarybos opozicijos deputatai priešinosi mero pavaduotojo kelionei į Maskvą. Jie pagrindė savo prieštaravimus, sakydami, kad Barannikas nėra nei naujas lyderis, nei komunikacijos ekspertas. Tačiau opozicija nepateikė kito kandidato, bet ir už tai, kad į Maskvą keliautų Barannikas, nebalsavo. Tuo tarpu, kaip paaiškino laikinai einantis Rygos miesto mero pareigas Olegas Burovas, kvorumo leidimas šiai darbo kelionei nėra būtinas, todėl Barannikas į Maskvą važiuos.

Burovas paskirtas laikinai eiti Rygos mero pareigas po to, kai Latvijos regioninės plėtros reikalų ministras Juris Puce nušalino Nilą Ušakovą. Ušakovas įtariamas netinkamu daugiau nei 18 milijonų eurų biudžeto lėšų panaudojimu. Jis yra partijos "Soglasije" vadovas, remiantis rusakalbius Latvijos gyventojus. Įsigaliojus ministro potvarkiui Ušakovas tapo eiliniu Rygos miesto tarybos nariu.

50
Tegai:
Maskva
Dar šia tema
Latvijos prezidentas mano, kad Rygos meras turi atsistatydinti
Žiniasklaida: Rygos mero darbo vietoje ir namuose vyko kratos
Politologas: paminklas Rygos išlaisvintojams gali tapti "pretekstu paskelbti karą"
Rygos meras Nilas Ušakovas atleistas iš pareigų