Kersti Kaljulaid, archyvinė nuotrauka

Estijos prezidentė prieš kelionę į Maskvą išvyko į Portugaliją

39
(atnaujinta 13:49 2019.04.16)
Po vizito Kaljulaid skris iš Lisabonos į Maskvą, kur balandžio 18 dieną dalyvaus restauruoto istorinio Estijos ambasados ​​pastato atidaryme

VILNIUS, balandžio 16 — Sputnik. Estijos prezidentė Kersti Kaljulaid antradienį ir trečiadienį lankysis Portugalijoje su oficialiu vizitu, kuriame numatomi susitikimai su šalies vadovu, dalyvavimas verslo seminare ir vizitai į kelias institucijas ir įmones, praneša Estijos prezidentės kanceliarija.

Po vizito Kaljulaid skris iš Lisabonos į Maskvą, kur balandžio 18 dieną dalyvaus restauruoto istorinio Estijos ambasados ​​pastato atidaryme. Be to, ji tikisi susitikti su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu.

"Dviejų dienų vizito į Portugaliją programa apima susitikimus su prezidentu Marcela Rebel de Soza, ministru pirmininku António Costa, Parlamento pirmininku Eduardo Ferro Rodrigues ir inovacijų ministru Mariana Vieira da Silva", — teigiama pranešime.

Be to, ji aplankys Champalimaud vėžio centrą, Portugalijos "Monese" ir "Pipedrive" įmones, jūrų pajėgų bazę Lisabonoje, laivų statybos įmonę "Arsenal do Alfeite" ir NATO mokymo centrą NCIA.

Prezidentę lydi 25 verslininkų delegacija, gynybos pajėgų vadas, generolas Martin Herem, verslumo ministras René Tammist, Tartu universiteto rektorius Toomas Asser, MP Aivar Sõerd ir Prekybos ir pramonės rūmų vadovas Toomas Lumanas.

39
Tegai:
Maskva, Lisabona, Kersti Kaljulaid
Temos:
Estijos prezidentės vizitas į Maskvą (17)
Dar šia tema
Peskovas įvardijo Putino susitikimo su Estijos prezidente tikslus
Rusijos senatorius: Estijos prezidentė žengia rimtą žingsnį, susitikdama su Putinu
Estijos prezidentė atskleidė, ko tikisi iš susitikimo su Putinu
Baltuoja burė vieniša. Ir gąsdina Estijos rusofobus