Vilniaus meras Remigijus Šimašius

Vilniaus meras papasakojo, parems per Lietuvos prezidento rinkimus

160
(atnaujinta 12:54 2019.05.04)
Politikas pabrėžė, kad neragina sostinės gyventojų balsuoti už vieną ar kitą kandidatą, tačiau jaučia, kad reikia paskelbti savo nuomonę

VILNIUS, gegužės 4 — Sputnik. Vilniaus meras Remigijus Šimašius papasakojo, kad artėjančiuose Lietuvos prezidento rinkimuose jis planuoja paremti konservatorių kandidatę Ingridą Šimonytę. Savo pranešimą jis paskelbė savo Facebook paskyroje.

Politikas pažymėjo, kad šitai skelbia ne kaip Lietuvos sostinės meras, bet kaip respublikos pilietis.

"Vertinu jos sąžiningumą, atvirumą, profesinę kompetenciją, komunikabilumą, humoro jausmą (toli gražu ne visiems Lietuvos politikams jis būdingas) ir nesislėpimą už kaukių. <…> Ingrida drąsi — savo priimamais sprendimais ir tiesos sakymu. O mūsų geopolitinė padėtis tokia, kad šios savybės valstybės vadovui yra būtinos", — pažymėjo Šimašius.

Vilniaus meras pabrėžė, kad neragina sostinės gyventojų balsuoti už vieną ar kitą kandidatą. Tačiau jis jaučia pareigą viešai paskelbti savo nuomonę, nes ji yra svarbi kai kuriems žmonėms.

"Kartu džiaugiuosi, kad šiuose prezidento rinkimuose turime itin stiprią trijų favoritų trijulę — rinkėjai turi iš ko pasirinkti, ir kiti du mano nepaminėti kandidatai, neabejoju, turėtų ką pasiūlyti Lietuvai, jeigu nugalėtų šiuose rinkimuose", — pasakė Šimašius.

Lietuvos Respublikos prezidento rinkimai vyks gegužės 12 dieną. Dėl prezidento posto varžysis devyni kandidatai.

Naujausių prezidentinių reitingų pirmojoje vietoje yra Ingrida Šimonytė, po jos — Gitanas Nausėda, trečias išlieka Saulius Skvernelis. Nuo lyderių trejeto smarkiai atsilieka ketvirtojoje ir penktojoje vietoje esantys Vytenis Andriukaitis ir Arvydas Juozaitis.

Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimai – 2019
© Sputnik /
Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimai – 2019
160
Tegai:
prezidento rinkimai, Lietuva, Remigijus Šimašius
Temos:
Lietuvos prezidento rinkimai 2019 (185)
Dar šia tema
Šimongrybytė eina: Lietuvos politikai pasirodė visu savo grožiu
Konservatoriai suabejojo Tomaševskio lietuvių kalbos žiniomis