Lietuvos krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis

Krašto apsaugos ministras atmetė spėliones, kad jo norima atsikratyti Lietuvoje

35
(atnaujinta 11:20 2019.06.04)
Pasak Krašto apsaugos ministerijos vadovo, dėl jo ir jo kolegos iš Susisiekimo ministerijos niekas neorganizuos koalicijos perdarymo

VILNIUS, birželio 4 — Sputnik. Lietuvos krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis pareiškė, kad jis ir susiekimo ministras Rokas Masiulis nėra tokie stiprūs, kaip teigia partijos "Tėvynės Sąjunga — Lietuvos krikščionys demokratai" (TS-LKD) lyderis Gabrielius Landsbergis. Apie tai jis pasakė interviu Žinių radijui.

"Įdomus jausmas, kai girdime tokias žinutes. Nei aš, nei kolega Rokas nesame tokie stiprūs ir svarbūs, kad dėl mūsų reiktų organizuoti visą koalicijos perdarymą ir Vyriausybės pertvarkymą. Manau, kad viskas ne apie tai", — pasakė jis radijo eteryje.

Pirmadienį konservatorių lyderis susitiko su išrinktuoju Lietuvos prezidentu Gitanu Nausėda. Po to jis pareiškė, kad dabartinė padėtis parlamente yra panaši į "sąskaitų suvedinėjimą". Jo nuomone, viskas prasidėjo nuo "paprasto noro" atsikratyti kelių ministrų, tarp jų Karoblio ir Masiulio.

Praėjusią savaitę "Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga", "Tvarka ir teisingumas" bei "Lietuvos socialdemokratų darbo partija" pasirašė memorandumą dėl valdančiosios koalicijos. "Lietuvos lenkų rinkimų akcija — Krikščioniškų šeimų sąjunga" taip pat pakviesta aptarti prisijungimą prie koalicijos.

Be to, ministras pirmininkas Saulius Skvernelis pareiškė, kad teoriškai po derybų dėl naujos valdančiosios daugumos gali pasikeisti visa ministrų kabineto sudėtis. Tuo pat metu jis norėjo vyriausybėje matyti daugiau politikų.

Pagal pasirašytą memorandumą Skvernelis išlieka Vyriausybės vadovu, o Seimo pirmininko pareigos atitenka Lietuvos socialdemokratų darbo partijai.

35
Tegai:
Lietuva, Raimundas Karoblis
Temos:
Valdančiosios koalicijos žlugimas ir sukūrimas iš naujo (19)
Dar šia tema
Karbauskis apie koalicijos sutarties stabdymą: viskas prasideda iš naujo
Skvernelis atskleidė, ką norėtų matyti naujame ministrų kabinete
"Valstiečiai", "tvarkiečiai" ir "socialdarbiečiai" susitarė formuoti koaliciją
Seimo pirmininkas įvertino "valstiečių" lyderio ketinimą jį atleisti iš pareigų
Karbauskis apie koalicijos formavimą: Pranckiečiui teks trauktis
Landsbergis: mes pagelbėtume, kad Lietuva neliktų be Vyriausybės