Vladimiras Putinas ir Tereza Mei G20 susitikimo metu, archyvinė nuotrauka

Džabarovas Terezos Mei veido išraišką susitikimo su Putinu metu pavadino "G20 akcentu"

84
(atnaujinta 14:25 2019.07.01)
Putinas ir Mei G20 aukščiausiojo lygio susitikimo metu aptarė prekybos ir ekonominių santykių gerinimą, Skripalių bylą ir kitus klausimus

VILNIUS, liepos 1 — Sputnik. Didžiosios Britanijos ministrės pirmininkės Terezos  Mei veido išraiška susitikime su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu buvo G20 aukščiausiojo lygio susitikimo Osaka "akcentas" ir negali nekelti šypsenos, pareiškė Rusijos parlamento aukštųjų rūmų Tarptautinių reikalų komiteto pirmininko pirmasis pavaduotojas Vladimiras Džabarovas, praneša RIA Novosti.

"Mūsų prezidentas, manau, parodė save iš gerosios pusės. Jis labai sumaniai, kompetentingai, diplomatiškai kalbėjosi su visais aukščiausiojo lygio susitikimo dalyviais. Aš turiu omenyje net susitikimą su Tereza Mei, kur jis pasirodė kaip labai orus politikas, kuris nenusileido iki tokio lygio, kaip pati Tereza Mei. Jos suakmenėjusi veido išraiška susitikimo su Vladimiru Putinu metu yra šio aukščiausiojo lygio susitikimo "akcentas", kuris sukelia šypseną", — pabrėžė Džabarovas.

Putinas ir Mei kalbėjosi G20 aukščiausiojo lygio susitikimo metu. Jie aptarė prekybos ir ekonominių santykių gerinimą, Skripalių bylą ir kitus klausimus.

Vladimiras Putinas, archyvinė nuotrauka
© Sputnik / Михаил Климентьев

G20 aukščiausiojo lygio susitikimas vyko birželio 28-29 dienomis Osakoje Japonijoje. Japonija pirmą kartą buvo forumo šeimininkė. Be G20 šalių — Argentinos, Australijos, Brazilijos, Kanados, Kinijos, Prancūzijos, Vokietijos, Indijos, Indonezijos, Italijos, Meksikos, Pietų Korėjos, Pietų Afrikos, Rusijos, Saudo Arabijos, Turkijos, Didžiosios Britanijos, JAV, Europos Sąjungos ir Japonijos — forume dalyvavo Ispanija, Singapūras, Tailandas, Egiptas, Senegalas, Čilė, Vietnamas, Nyderlandai, taip pat tarptautinės organizacijos, pvz., Jungtinės Tautos, Pasaulio bankas, Tarptautinis valiutos fondas, PPO ir kt.

G20 šalių vadovai aptarė prekybos ir investicijų, inovacijų, nelygybės, visų pirma lyties, ekologijos ir energetikos klausimus. Be to, buvo aptartos dvi naujos sritys: skaitmeninė ekonomika ir moterų galimybių plėtra.

84
Tegai:
Tereza Mei, Vladimiras Putinas
Dar šia tema
Putinas papasakojo apie susitikimą su Trampu G20
Trampas susitiks su Putinu G20 aukščiausiojo lygio susitikime
G20 viršūnių susitikimo organizatoriai pažymėjo Pietų Kurilus kaip Japonijos dalį