Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas ir Prancūzijos prezidentas Emanuelis Makronas

Makronas paragino užmegzti naujus santykius su Rusija

29
(atnaujinta 16:25 2019.08.27)
Prancūzijos vadovo teigimu, Europos žemynas niekada nebus stabilus, o jo gyventojai nebus saugūs, jei nebus išsiaiškinti santykiai su Rusija

VILNIUS, rugpjūčio 27 — Sputnik. Jei nebus užmegzti nauji santykiai su Rusija, nebus įmanoma sukurti naujos pasitikėjimo ir saugumo architektūros Europoje, pareiškė Prancūzijos prezidentas Emanuelis Makronas, praneša RIA Novosti.

"Manau, kad Europoje turime sukurti naują pasitikėjimo ir saugumo architektūrą. Europos žemynas niekada nebus stabilus ir mes niekada nebūsime saugūs, jei neturėsime taikių (santykių — Sputnik) ir neišsiaiškinsime santykių su Rusija", — pasakė Makronas, antradienį kalbėdamas Prancūzijos ambasadoriams.

"Tai nėra visų mūsų sąjungininkų interesai, būsime atviri šiuo klausimu. Ir kai kurie, beje, verčia mus įvesti daugiau sankcijų, nes tai yra jų interesas, net jei jie yra mūsų sąjungininkai. Bet tai nėra mūsų (interesas)", — pabrėžė Prancūzijos vadovas.

Jo manymu, norint sukurti naują "europinį projektą" ir atrasti bendrus Europos Sąjungos ir Maskvos sąlyčio taškus, būtini nauji santykiai su Rusija.

29
Tegai:
Emanuelis Makronas, Europa, Prancūzija, Rusija
Dar šia tema
Rusijos Valstybės Dūma įvertino Putino ir Makrono susitikimo rezultatus
Trampas mano, kad Putinas gali būti pakviestas į kitą G8 susitikimą
Trampas susipyko su G7 lyderiais dėl Rusijos