JAV Kongreso rūmai, archyvinė nuotrauka

JAV Atstovų rūmai pristatė rezoliuciją dėl Pelosi pašalinimo Kongreso

18
Kadangi Kongreso narių pašalinimas yra laikomas vidiniu rūmų reikalu, tokiems sprendimams priimti nereikia Senato ar prezidento pritarimo

VILNIUS, spalio 9 — Sputnik. Kongreso narys Ralph Abraham Atstovų Rūmams pateikė rezoliuciją dėl Nancy Pelosi pašalinimo iš Kongreso, rašoma oficialioje politiko svetainėje.

"Nancy Pelosi kupinas pagiežos kryžiaus žygis prieš mūsų teisėtai išrinktą prezidentą yra ne kas kita, kaip politiškai motyvuota raganų medžioklė, kurią reikia nutraukti. Ji (Nancy Pelosi — Sputnik) užtraukia gėdą Atstovų rūmus ir naudojasi pirmininko plaktuku savo partijos poreikiams tenkinti ... Aš pristačiau rezoliuciją, kurioje raginama ją pašalinti iš Atstovų rūmų ir atlaisvinti pirmininko kabinetą", — sakoma Abraham pranešime spaudai, paskelbtame jo svetainėje.

Kadangi Kongreso narių pašalinimas yra laikomas vidiniu rūmų reikalu, tokiems sprendimams priimti nereikia Senato ar prezidento pritarimo.

Kongreso narys taip pat apkaltino Demokratų partiją dėl to, kad neva ji "apsėsta" kišimosi į rinkimus klausimo ir pavadino "klastingu" jų planą pripažinti negaliojančiais 2016 metų rinkimų rezultatus ir neleisti JAV prezidentui Donaldui Trumpui laimėti rinkimus 2020 metais.

Anksčiau demokratai Kongrese inicijavo Trampo apkaltos procesą, kaltindami JAV prezidentą tuo, jog neva jis asmeniniais politiniais tikslais prašė Ukrainos vadovybės atlikti tyrimą buvusio viceprezidento Džo Baideno, kuris pretenduoja į prezidento pareigas 2020 metais, šeimos atžvilgiu.

18
Tegai:
prezidentas, Senatas, JAV Kongresas
Dar šia tema
JAV Kongresas paskelbė Trampo apkaltos procedūros pradžią
JAV Atstovų rūmų pirmininkė įtaria, kad Rusija prisidėjo prie skandalo su Trampu
Ekspertai Trampo veiksmus Ukrainos atžvilgiu vertina kaip rimtą pagrindą apkaltai