Saulius Skvernelis, archyvinė nuotrauka

Skvernelis atsakė krizenusiems dėl jo sveikatos būklės

36
(atnaujinta 21:43 2019.11.05)
Premjeras paaiškino, kodėl pasiėmė nedarbingumo dieną, bei atskleidė, kad jam teko darytis tyrimus, nes reikėjo išsiaiškinti, dėl ko pakilo temperatūra

VILNIUS, lapkričio 5 — Sputnik. Lietuvos ministras pirmininkas Saulius Skvernelis socialiniame tinkle padėkojo visiems, kas rūpinasi jo sveikata, ir atsakė tiems, kas kalbėdami apie jo būklę krizena, kad "nepakeičiamų yra pilnos kapinės".

Skvernelis savo Facebook paskyroje priminė, kad daugumai temperatūros pakilimas reiškia "ai, matyt truputį peršalau, išgersiu tabletę ar arbatėlės ir savaime praeis", bet žmonėms su nusilpusia imunine sistema yra kitaip.

Todėl šį kartą jam teko porą dienų pabūti izoliuotame režime, buvo atlikti reikalingi tyrimai, kurie parodė, jog viskas gerai. Jis rašo, kad infekcijos nėra, o temperatūros pakilimas buvo tiesiog organizmo reakcija į po chemoterapijos vartojamus vaistus.

Nuoširdžiai padėkodamas tiems, kas jį palaiko, Skvernelis atsakė ir tiems, kas liežuvauja dėl jo sveikatos.

"Ir atskiras žodis "kolegoms" politikams, kurie kalbėdami apie mano būklę krizena, kad "nepakeičiamų yra pilnos kapinės" arba Seime nešioja paskalas, esą kokia sunki premjero būklė, gydymas nepadeda ir pan. Tokius turiu nuvilti: gedulingų pietų nebus. Teks pasistiprinti kokia nors kitokia proga, kitokiame renginyje :)" — rašo Skvernelis.

Premjeras mano, kad kai kuriems žmonėms tiesiog neduota suvokti, kas yra etika, padorumas, galiausiai elementarus, paprastas žmoniškumas. Jis patikino, kad jau rytoj grįš į darbą.

Vasarą Lietuvos vyriausybės vadovas paskelbė, kad jam diagnozuota pirmoji limfomos stadija. Jis gydosi, jam atliekama chemoterapija. Lietuvos prezidentui Gitanui Nausėdai leidus, ministrui pirmininkui buvo išduotos nedarbingumo atostogos, tačiau Skvernelis nedirba tik tais atvejais, kai jam paskirtos procedūros.

36
Tegai:
liga, vėžys, Saulius Skvernelis
Dar šia tema
Skvernelis patvirtino sergantis sunkia liga — limfoma
Skvernelis: gedulingų pietų nebus!