ES vėliavos, archyvinė nuotrauka

Baltarusija ir ES parengs veiksmų planą muitinės klausimais

(atnaujinta 12:31 2019.12.06)
Penktadienį Minske įvyko projekto grupės, susijusios su veiksmų plano įgyvendinimu, vykdant ES ir Baltarusijos dialogą muitinės klausimais 2016-2019 metams, posėdis

VILNIUS, gruodžio 6 — Sputnik. Baltarusija ir Europos Sąjunga susitarė parengti bendradarbiavimo muitinės klausimais planą 2020-2023 metams, pranešė RIA Novosti su nuoroda į Baltarusijos valstybinį muitinės komitetą.

ES Taryba Briuselyje, archyvinė nuotrauka
© Sputnik / Алексей Витвицкий

Agentūros duomenimis, penktadienį Minske įvyko projekto grupės, susijusios su veiksmų plano įgyvendinimu, vykdant ES ir Baltarusijos dialogą muitinės klausimais 2016-2019 metams, posėdis.

Joje dalyvavo Europos Sąjungos ambasadorius Baltarusijoje Dirkas Schuebelis, Mokesčių generalinio direktorato ir Europos Komisijos mokesčių ir muitų sąjungos, Europos kovos su sukčiavimu tarnybos, Baltarusijos ir kelių ES šalių muitinių tarnybų atstovai.

"Dalyviai pažymėjo tokių susitikimų veiksmingumą atsižvelgiant į poreikį keistis geriausia praktika muitinių administravimo srityje ir sutarė tęsti darbą šia linkme plėtojant naują veiksmų planą ES ir Baltarusijos dialogo muitinės klausimais srityje 2020–2023 metais", — sakoma pranešime.

Susitikime buvo aptarti Baltarusijos ir Europos Sąjungos muitų įstatymų pakeitimo klausimai, priemonės, kurių ėmėsi muitinės tarnybos kovos su muitų teisės aktų pažeidimais srityje. Šalys pasidalino tranzito sistemų tobulinimo patirtimi, taip pat apžvelgė įgyvendintus ir perspektyvius tarptautinės techninės pagalbos projektus.

Tegai:
Minskas
Dar šia tema
Lukašenka pareiškė, kad "už jokius pinigus" nenutrauks ryšių su Rusija
Lukašenka paragino Rusijos piliečius nežiūrėti į baltarusius kaip į priešus
Lukašenka patvirtino savo ketinimą aplankyti Austriją ir Latviją