Mindaugas Puidokas

Puidokas pasipiktino, kad ne visi Seimo nariai laikosi karantino taisyklų

(atnaujinta 14:03 2020.03.13)
Pasak "Darbo partijos" atstovo, neseniai grįžęs iš Prancūzijos Egidijus Vareikis pats nežino, ar nėra užsikrėtęs koronavirusu, bet pabūti dvi savaites karantine jis nesutiko

VILNIUS, kovo 13 — Sputnik. Seimo narys, "Darbo partijos" atstovas Mindaugas Puidokas papasakojo apie tai, kad "valstietis" Egidijus Vareikis, grįžęs iš Prancūzijos, nesilaiko karantino taisyklų.

Apie tai Puidokas papasakojo savo Facebook paskyroje.

"Žinau, kad nuolat užsienyje būna, tad paklausiau ar nebuvo šį kartą Italijoje? Atsakė: "Ne, nebuvau, bet visai neseniai grįžau iš Prancūzijos". Likau šoke, kad Seimo narys elgiasi taip neatsakingai nesilaikydamas karantino", — kalbėjo politikas.

Pasak Puidoko, Seimo ir vyriausybės nariai pirmieji turėtų rodyti pavyzdį žmonėms, nepasiduoti panikai ir saugoti kitus.

"Vareikis nežino, ar nėra viruso nešiotojas, bet man patarus karantine pabūti dvi savaites — nesutiko. Pribloškiantis sąmoningumas ir rūpestis kitų sveikata. Jei jis bus užkrėtęs žmones — nuo baudžiamosios atsakomybės jam tikrai apsirgusiems nepalengvės", — parašė Puidokas.

"Darbietis" taip pat paragino SAM vadovą Aurelijų Verygą patikrinti Vareikį ir karantinuoti jį privaloma tvarka.

Kovo 12 dieną Vyriausybė reaguodama į koronaviruso situaciją įvedė dviejų savaičių karantiną, nuo kovo 13-osios sustabdyta visų šalies švietimo, kultūros, sporto ir laisvalaikio įstaigų veikla, taip pat draudžiamos kelionės į Italiją. Asmenims, parvykusiems iš ypatingos rizikos šalių (Italijos, Prancūzijos, Vokietijos, Ispanijos, Kinijos, Honkongo, Irano, Korėjos, Singapūro, Japonijos) privaloma 14 dienų izoliacija.

Vilniuje karantinas tęsis iki balandžio 17 dienos. 

Lietuvoje šiuo metu diagnozuoti trys užsikrėtimo nauju koronavirusu atvejai.

Koronavirusas Europos šalyse
© Sputnik /
Koronavirusas Europos šalyse
Tegai:
Seimas, Mindaugas Puidokas
Temos:
Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (776)
Dar šia tema
Makronas: Koronaviruso epidemija tik prasideda
Nuomonė: koronavirusas kelia grėsmę ​​Europos Sąjungos išlikimui
Estijoje užsikrėtimų koronavirusu skaičius išaugo iki 41