Futbolas. EURO 2016. Rusijos futbolo rinktinės sirgaliai. Archyvinė nuotrauka

Beveik 1 mln žmonių pasirašė Rusijos futbolo rinktinės išformavimą

93
(atnaujinta 12:58 2016.12.09)
Rusijos gyventojai renka parašus už nacionalinės futbolo rinktinės išformavimą. Žmonės nepatenkinti futbolininkų pasirodimu EURO 2016, bei pasipiktinę dėl kai kurių žaidėjų pasismaginimų.

VILNIUS, liep 11 — Sputnik. Peticiją dėl Rusijos futbolo rinktinės išformavimo pasirašė virš 800 tūkstančių žmonių, pagal change.org tinklalapio duomenys.

Peticijos sukūrimo priežastimi tapo nesėkmingas Rusijos rinktinės pasirodymas 2016 metų Europos futbolo čempionate. Rusija surinko tiktai vieną tašką ir užėmė ketvirtą vietą grupėje.

Peticiją sukūrė Tiumenės miesto gyventojas, kuris ketina nusiųsti ją Rusijos prezidentui, į Valstybės Dūmą ir vyriausybei.

Iniciatorius siūlo išformuoti komandą, o sutaupytus pinigus panaudoti sporto infrastruktūros vystymui ir vaikų sporto plėtrai.

Peticija sukėlė susidomėjimą dėl Internete paviešinto vaizdo įrašo iš naktinio klubo Monte Carlo, kur nacionalinės rinktinės žaidėjai Aleksandras Kokorinas ir Pavelas Mamajevas prašmatniai leido laisvalaikį.

2016 metų Europos futbolo čempionato metu Rusijos rinktinė nesugebėjo įveikti grupinio etapo ir surinko tik vieną tašką. Grupinio etapo paskutinėse rungtynėse  rusai pralaimėjo 0:3 Velsui.

Rusijos sporto ministras Vitalijus Mutko vėliau pranešė, kad rinktinės futbolininkai nusipelnė kritikos už susikirtimą per EURO 2016, nes kai kurie iš jų pasirodė, kaip nenorintys žaisti nacionalinėje futbolo rinktinėje.

Atleiskite, bet jums šie batai netinka
Atleiskite, bet jums šie batai netinka.
93
Discussion