Vašingtonas. Archyvinė nuotrauka

CNN paskelbė apie pirmas Rusijos atsakomąsias sankcijas

142
(atnaujinta 11:40 2016.12.30)
Rusijos atsakas į naujas griežtas JAV sankcijas — diplomatų vaikų mokyklos uždarymas.

VILNIUS, gruod 30 — Sputnik. JAV paskelbus naujas sankcijas, Rusija ėmėsi pirmųjų atsakomųjų priemonių. Rusijos valdžia priėmė sprendimą uždaryti Maskvoje veikiančią Anglijos-Amerikos mokyklą, praneša CNN oficialiame tinklalapyje.

Jungtinės Valstijos ketvirtadienį atsakė Maskvai dėl jos kišimosi į prezidento rinkimus, paskelbdamos griežtas sankcijas dviems Rusijos žvalgybos agentūroms, išsiųsdamos 35 rusų agentus ir uždarydamos du Rusijai priklausančius pastatus JAV teritorijoje.

Jungtinės Valstijos nori "akivaizdžiai suardyti JAV ir Rusijos santykius, kurie ir taip jau pasiekė žemiausią ribą", sakė Peskovas ir žadėjo, kad į tai bus atsakyta adekvačiu būdu.

CNN remiasi "šaltiniu iš Amerikos, disponuojančiu informacija šiuo klausimu" ir praneša, kad "pirmieji Rusijos atsakomieji veiksmai yra Anglijos-Amerikos mokyklos uždarymas Maskvoje", kurioje mokosi JAV, Didžiosios Britanijos, Kanados ambasadų darbuotojų vaikai.

Taip pat CNN praneša apie draudimą lankytis ambasados rezidencijoje, kuri stovi Serebrianyj Bor vietovėje.

JAV ambasada Maskvoje nekomentuoja informacijos apie mokyklos uždarymą.

"Mes siūlome adresuoti šį klausimą oficialiai Rusijos valdžiai", — pranešė  JAV diplomatinės misijos spaudos tarnyba.

Savo ruožtu JAV Valstybės departamentas pareiškė RIA Novosti, kad "jie neturi ko pridurti prie anksčiau padarytų pareiškimų".

142
Tegai:
diplomatija, JAV, sankcijos, Rusija
Temos:
Lazda turi du galus: sankcijos prieš Rusiją (70)
Discussion