Aeroflot stiuardesės, archyvinė nuotrauka

"Senos, storos, baisios": sukritikuotos "Aeroflot" stiuardesės

192
(atnaujinta 19:16 2017.02.22)
"Aeroflot" stiuardesė Jevgenija Magurina papasakojo, kad oro linijų bendrovė nuo 2016 metų liepos nusprendė tarptautinių skrydžių reisuose palikti tik "jaunas ir lieknas"

VILNIUS, vasario 22 — Sputnik. "Aeroflot" stiuardesės padavė oro linijų bendrovę į teismą dėl amžiaus ir išvaizdos diskriminacijos, praneša Sputnik Baltarusija.

"Mus visus masiškai fotografavo ir matavo, kai kuriuos net pasvėrė — tai darė, neva, dėl aviakompanijos rebrandingo ir naujos darbuotojų uniformos. <…> Visi, vyresni nei 40 metų ir dėvintys didesnio nei 48 dydžio drabužius, neteko galimybės skraidyti tarptautiniais reisais", — pasakojo Magurina.

Stiuardesė papasakojo, kad ji ir jos kolegos, kurie taip pat nepraėjo tokios netikėtos atrankos, dabar dirba tik rytinių ir naktinių skrydžių metu. Juos priskyrė prie "senų, storų, baisių" grupės, o vietoj 90 skrydžio valandų paliko — kam 60, o kam 40, pažymėjo stiuardesė.

Daugelis socialinių tinklų naudotojų apgynė oro linijų bendrovės stiurdeses. Kai kurie pažymi, kad į aviaciją paprastai eina tie, kad mėgsta dangų, tad nereikia žiūrėti į stiudresę kaip į aptarnaujantį personalą.

Daugelis pažymėjo keleivių nepagarbą šiam darbui. Tačiau kai kurie pradėjo ginti ir kompaniją. "Negalima pamiršti, kad nelaimės atveju siuardesė turi suteikti keleiviams pagalbą ir net ištraukti juos iš lėktuvo. Mažai tikėtina, kad stambi suagusi moteris sugebės tai padaryti", — parašė vienas iš naudotojų.

Tuo tarpu daugelis orlaivių palydovų myli savo darbą taip, kad norėtų jam skirti visą savo gyvenimą, o ne tik geriausius jo metus.

Magurina taip pat pridūrė, kad jų atžvilgiu pradėjo taikyti griežtesnius kriterijus medicinos apžiūros metu, o iš sandėlių dingo 50 ir 52 dydžių uniformos. Kitos "Aeroflot" stiuardesės pokalbio su žurnalistais metu papasakojo, kad joms patarė būti mandagesnėms su klientais iš verslo klasės. Tokių keleivių pageidavimų, pagal naujas taisykles, reikia klausytis "atsiklaupus".

Bent du ieškiniai buvo paduoti į Maskvos teismą — nuo Magurinos ir dar vienos stiuardesės, kurios vardas nepaminėtas. Abiems buvo sumažintas, taip vadinamas, sėkmės rodiklis.

Nukentėjusios mano, kad tai atsitiko dėl neatitikimo naujų drabužių dydžių standartams. Viena iš stiuardesių reikalauja vieno milijono rublių kompensacijos.

192
Tegai:
stiuardesė, Aeroflot, Maskva, Rusija
Dar šia tema
Žiniasklaida: lėktuvas Qatar Airways atliks ilgiausią skrydį istorijoje
Japonijos oro uoste lėktuvas įstrigo sniege
Keleivis 11 kilometrų aukštyje panoro palikti savo vietą lėktuve
Federacijos taryba

RF taryba įvertino Čekijos planus gauti kompensaciją sprogimus Vrbeticoje

(atnaujinta 15:39 2021.05.10)
Čekija ketina susigrąžinti iš Rusijos mažiausiai 47 mln. dolerių kompensaciją už 2014 metų karinių sandėlių sprogimų padarinius

VILNIUS, gegužės 10 — Sputnik. Rusija neketina mokėti už absurdiškus Čekijos kaltinimus, RIA Novosti sakė Federacijos tarybos tarptautinio komiteto vadovo pirmasis pavaduotojas, į pensiją išėjęs FSB generolas Vladimiras Džabarovas.

Jis pakomentavo pranešimus, kad Čekija ketina iš Rusijos susigrąžinti mažiausiai milijardą kronų (apie 47 mln. USD) kaip kompensaciją už 2014 metų karinių sandėlių sprogimų padarinius.

"Jie nebežino, ką dar susigalvoti. Kodėl mes turėtume jiems ką nors mokėti? Nebuvo atliktas tyrimas, nebuvo nustatyta visų faktų. Niekas jiems nemokės, tai yra absurdas", — sakė jis.

Jis pridūrė, kad Čekijos ministras pirmininkas per daug žaidė siūlydamas Europos šalims išsiųsti Rusijos diplomatus. Anot senatoriaus, tokia politika yra būtent premjero žaidimas, kuris "labai nori įtikti amerikiečiams"

Tuo pačiu metu Džabarovas pažymėjo gerus Rusijos ir Čekijos tautų santykius.

Balandžio viduryje Praha apkaltino Rusijos slaptąsias tarnybas sprogimo organizavimu šaudmenų sandėlyje Vrbeticoje, per kurį žuvo du žmonės. Kremlius šiuos kaltinimus pavadino piktinančiais ir nepagrįstais.

Čekija išsiuntė 18 Rusijos diplomatų, kuriems Rusija paskelbė 20 Čekijos ambasados ​​darbuotojų persona non grata. Todėl pagal pariteto principą septyni diplomatai ir 25 techniniai darbuotojai turėtų likti abiejų šalių diplomatinėse atstovybėse.

Kaip Prahos palaikymo ženklą Rusijos diplomatai buvo išsiųsti iš kelių Europos šalių — Slovakijos, Lietuvos, Latvijos ir Estijos. Čekijos ministro pirmininko išvakarėse Andrejus Babis paragino ES šalis parodyti solidarumą ir išsiųsti bent vieną rusą.

Rusijos užsienio reikalų ministerija pažymėjo, kad diplomatų išsiuntimas ir vienašalės sankcijos kai kurioms šalims tapo "neadekvačiais įrankiais". Pasak oficialios Rusijos URM atstovės Marijos Zacharovos, tai yra nešvarūs politiniai žaidimai, kurie griauna tarptautinių santykių audinį.

Tegai:
Rusija, Čekija, Rusijos Federacija
Rusijos senatorius Aleksejus Puškovas

Puškovas papasakojo, apie kokią Rusiją svajoja Baidenas

(atnaujinta 11:09 2021.05.10)
Anksčiau Turkijos agentūros "Anadolu" žurnalistas rašė apie JAV norą grąžinti Rusiją į Boriso Jelcino prezidentavimo metus

VILNIUS, gegužės 10 — Sputnik. Rusijos senatorius Aleksejus Puškovas "Telegram" papasakojo, apie kokią Rusiją svajoja JAV prezidentas DŽo Baidenas.

"Baidenas svajoja apie 90-ųjų Rusiją, tai yra apie priklausomą ir paklusnią Rusiją, panašią į Ukrainą. Tačiau Rusijos ten nesugrąžinti: tai praeitis", — sakė Puškovas.

Senatorius paragino Amerikos lyderį "nustoti svajoti" ir pabrėžė, kad Baideno viltys nepasiteisins.

Anksčiau Turkijos agentūros "Anadolu" žurnalistas Ilyas Kemaloglu rašė apie JAV norą grąžinti Rusiją į Boriso Jelcino prezidentavimo metus.

Dar šia tema
"Akivaizdus melas": karo ekspertas apie NATO signalą Rusijai
Ekspertas įvertino Suomijos žvalgybos pranešimą apie Rusijos veiklą Europoje
"Putinas įspėjo varžovus". Ką užsienio žiniasklaida rašė apie Pergalės paradą

Kinijoje nufilmuota sraigtasparnio katastrofa, per kurią žuvo žmonės

(atnaujinta 08:16 2021.05.11)
Sraigtasparnyje buvo keturi įgulos nariai. Du iš jų mirė, o dar dviejų paieška tebevyksta

Kinijos pietuose nukrito gaisro gesinimo sraigtasparnis, du žmonės žuvo ir du dingo be žinios, pranešė naujienų agentūra "Xinhua", su nuoroda į vietos valdžios atstovus.

Pirminiais duomenimis, sraigtasparnis nukrito į Erhai ežerą Junano provincijoje.

Laive buvo keturi įgulos nariai. Gelbėtojams pavyko rasti du, tačiau jų nepavyko išgelbėti. Tęsiama dar dviejų įgulos narių paieška.

Iš viso paieškos ir gelbėjimo operacijose dalyvauja apie 500 žmonių ir 16 gelbėjimo valčių.

Tegai:
sraigtasparnis, Kinija