Aeroflot stiuardesės, archyvinė nuotrauka

"Senos, storos, baisios": sukritikuotos "Aeroflot" stiuardesės

179
(atnaujinta 19:16 2017.02.22)
"Aeroflot" stiuardesė Jevgenija Magurina papasakojo, kad oro linijų bendrovė nuo 2016 metų liepos nusprendė tarptautinių skrydžių reisuose palikti tik "jaunas ir lieknas"

VILNIUS, vasario 22 — Sputnik. "Aeroflot" stiuardesės padavė oro linijų bendrovę į teismą dėl amžiaus ir išvaizdos diskriminacijos, praneša Sputnik Baltarusija.

"Mus visus masiškai fotografavo ir matavo, kai kuriuos net pasvėrė — tai darė, neva, dėl aviakompanijos rebrandingo ir naujos darbuotojų uniformos. <…> Visi, vyresni nei 40 metų ir dėvintys didesnio nei 48 dydžio drabužius, neteko galimybės skraidyti tarptautiniais reisais", — pasakojo Magurina.

Stiuardesė papasakojo, kad ji ir jos kolegos, kurie taip pat nepraėjo tokios netikėtos atrankos, dabar dirba tik rytinių ir naktinių skrydžių metu. Juos priskyrė prie "senų, storų, baisių" grupės, o vietoj 90 skrydžio valandų paliko — kam 60, o kam 40, pažymėjo stiuardesė.

Daugelis socialinių tinklų naudotojų apgynė oro linijų bendrovės stiurdeses. Kai kurie pažymi, kad į aviaciją paprastai eina tie, kad mėgsta dangų, tad nereikia žiūrėti į stiudresę kaip į aptarnaujantį personalą.

Daugelis pažymėjo keleivių nepagarbą šiam darbui. Tačiau kai kurie pradėjo ginti ir kompaniją. "Negalima pamiršti, kad nelaimės atveju siuardesė turi suteikti keleiviams pagalbą ir net ištraukti juos iš lėktuvo. Mažai tikėtina, kad stambi suagusi moteris sugebės tai padaryti", — parašė vienas iš naudotojų.

Tuo tarpu daugelis orlaivių palydovų myli savo darbą taip, kad norėtų jam skirti visą savo gyvenimą, o ne tik geriausius jo metus.

Magurina taip pat pridūrė, kad jų atžvilgiu pradėjo taikyti griežtesnius kriterijus medicinos apžiūros metu, o iš sandėlių dingo 50 ir 52 dydžių uniformos. Kitos "Aeroflot" stiuardesės pokalbio su žurnalistais metu papasakojo, kad joms patarė būti mandagesnėms su klientais iš verslo klasės. Tokių keleivių pageidavimų, pagal naujas taisykles, reikia klausytis "atsiklaupus".

Bent du ieškiniai buvo paduoti į Maskvos teismą — nuo Magurinos ir dar vienos stiuardesės, kurios vardas nepaminėtas. Abiems buvo sumažintas, taip vadinamas, sėkmės rodiklis.

Nukentėjusios mano, kad tai atsitiko dėl neatitikimo naujų drabužių dydžių standartams. Viena iš stiuardesių reikalauja vieno milijono rublių kompensacijos.

179
Tegai:
stiuardesė, Aeroflot, Maskva, Rusija
Dar šia tema
Žiniasklaida: lėktuvas Qatar Airways atliks ilgiausią skrydį istorijoje
Japonijos oro uoste lėktuvas įstrigo sniege
Keleivis 11 kilometrų aukštyje panoro palikti savo vietą lėktuve
Takelis miške

Kaliningrado srityje sprogus Antrojo pasaulinio karo laikų sveidiniui nukentėjo du vaikai

(atnaujinta 16:51 2020.08.09)
Vaikai buvo hospitalizuoti su skeveldrinėmis žaizdomis. Berniukas yra sunkios būklės, mergaitė — vidutinės

VILNIUS, rugpjūčio 9 — Sputnik. Kaliningrado srityje berniukas ir mergaitė buvo paguldyti į ligoninę po sviedinio sprogimo, tikėtina, kad jis Antrojo pasaulinio karo laikų, praneša RIA Novosti.

Pirminiais duomenimis, dvi šeimos su vaikais ilsėjosi palapinėse miške, esančiame prie Baltijsko. Uždegus laužą, sprogo sviedinys, kuris buvo po žemę. Penkerių metų berniukas ir devynerių metų mergaitė buvo sužeisti.

Abu vaikai su sunkiais sužalojimais buvo paguldyti į vaikų regioninę ligoninę. Berniuko būklę gydytojai vertina kaip sunkią, mergaitės — vidutinio sunkumo.

Teisėsauga apžiūrėjo įvykio vietą, visos įvykio aplinkybės yra nustatinėjamos.

Tegai:
nukentėję, sviedinys, Kaliningrado sritis
Michailas Jefremovas

Dobrovinskis paskelbė naują posūkį Jefremovo byloje  

(atnaujinta 14:36 2020.08.09)
Birželio pradžioje Michailas Jefremovas, vairuodamas "Jeep Grand Cherokee", kirto dvigubą ištisinę liniją Smolensko aikštėje, išvažiavo į priešpriešinio eismo juostą ir atsitrenkė į furgoną "Lada"

VILNIUS, rugpjūčio 9 — Sputnik. Rugpjūčio 11 dieną(antradienį), teismo posėdyje įvyks "reikšmingas įvykis" Michailo Jefremovo byloje. Apie tai "Gazeta.ru" pareiškė nukentėjusios pusės advokatas Aleksandras Dobrovinskis.

"Antradienį viską išgirsite, nes vyks kai kurie reikšmingi įvykiai, vykstantys visiems, kurie į savo vietą įtrauks daugybę dalykų ir visi viską supras", — aiškino teisininkas.

Jis pažymėjo, kad niekada nesakė, jog aktorius bus nuteistas.

"Bent jau aš neturiu teisės to daryti. Nepaisant to, aš vykdau savo direktorių valią ir ketiname įrodyti jo kaltę. Ar yra kaltės nuosprendis, ar ne, mes dar ilgai nepamatysime", — pridūrė jis.

Birželio pradžioje Michailas Jefremovas, vairuodamas "Jeep Grand Cherokee", kirto dvigubą ištisinę liniją Smolensko aikštėje, išvažiavo į priešpriešinio eismo juostą ir atsitrenkė į furgoną "Lada". Vairuotojas, vienos iš internetinių parduotuvių kurjeris Sergejus Zacharovas buvo hospitalizuotas į ligoninę dėl galvos traumos. Ryte vyras mirė.

Tyrimo duomenimis, avarijos metu aktorius buvo apsvaigęs nuo alkoholio. Vėliau jo kraujyje rasta narkotikų pėdsakų. Pirmojo tardymo metu Jefremovas "labiau murmėjo, nei kalbėjo" ir negalėjo prisiminti, kas nutiko. Tačiau, kaip tuomet sakė advokatas Vitalijus Černyševas, menininkas "neneigė savo dalyvavimo" (tai užfiksuota bylos medžiagoje).

Po kelių dienų Jefremovas paskelbė vaizdo žinutę, kurioje prašė velionio šeimos atleidimo, tačiau Zacharovo artimieji nepriėmė atsiprašymo ir atsisakė piniginės kompensacijos. Netrukus Jefremovo gynėjas teigė surinkęs pakankamai aktoriaus nekaltumo įrodymų ir pažadėjo, kad vykstant teismo procesui bus sensacija.

Tyrimo metu aktorius jau atsisakė pripažinti kaltę dėl avarijos, pasinaudodamas Konstitucijos 51 straipsniu, kuris leidžia neduoti parodymų prieš save.

Dabar jam yra skirtas namų areštas, aktoriui gresia nuo penkerių iki 12 metų kalėjimo. 

Tegai:
avarija, byla, Michailas Jefremovas
Dar šia tema
Liudytojas papasakojo apie Jefremovo elgesį po mirtinos avarijos
Buvo gaila automobilio: liudytojas papasakojo apie Jefremovo elgesį po avarijos  
Žalia mėsa, archyvinė nuotrauka

Mėsos gabalas ant pjaustymo lentos "atgijo" ir šokiravo interneto vartotojus

(atnaujinta 16:52 2020.08.09)
Mergina nufilmavusi šį vaizdo įrašą parašė, kad jos mama norėjo paruošti mėsą, tačiau pamačiusi, kad mėsa pulsuoja, išsigando ir persigalvojo

VILNIUS, rugpjūčio 9 — Sputnik. Internete populiarėja vaizdo įrašas, kuriame mėsos gabalas ant pjaustymo lentos pradeda judėti, rašo RIA Novosti.

Vaizdo įrašą "Twitter" paskelbė vartotoja pasivadinusi "Yo! Artist". Ji parašė, kad jos mama norėjo paruošti mėsą, tačiau, kai mėsa pradėjo pulsuoti, ji išsigando ir persigalvojo.

Vaizdo įrašas sulaukė daugiau nei 14 tūkst. pasidalinimų, beveik 21,5 tūkst. "patinka".

Daugelis socialinio tinklo vartotojų komentaruose rašė, kad tikrai pasibaisėjo šiuo vaizdo įrašu. Kiti pažymėjo, kad nieko čia baisaus ir paaiškino, kad visa tai susiję su nervų galūnėmis, kurios kurį laiką funkcionuoja šviežioje žalioje mėsoje.

Tegai:
vaizdo įrašas, mėsa