Iškilminga vainiko padėjimo ceremonija, archyvinė nuotrauka

Putinas dalyvaus Tėvynės gynėjo dienos renginiuose

20
(atnaujinta 11:12 2017.02.23)
Rusijos prezidentas padės vainiką prie Nežinomojo kareivio kapo Maskvoje ir susitiks su grįžusiais iš Sirijos karininkais

VILNIUS, vasario 23 — Sputnik. Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas vasario 23 dieną susitiks su kariais, kurie grįžo iš Sirijos, surengs Saugumo Tarybos posėdį bei dalyvaus šventiniuose renginiuose, praneša RIA Novosti.

Rusijos prezidento spaudos tarnybos duomenimis, Putinas padės gėlių prie Nažinomojo kareivio kapo šalia Kremliaus.

"Iškilmingoje ceremonijoje dalyvaus Antrojo pasaulinio karo veteranai, Vyriausybės vadovas Dmitrijus Medvedevas, Federacijų Tarybos pirmininkė Valentina Matvienko, Valstybės Dūmos pirmininkas Viačeslavas Volodinas, prezidento administracijos vadovas Antonas Vaino, gynybos ministras Sergejus Šoigu ir kiti vlastybės ir politikos veikėjai", — pranešė prezidento spaudos tarnyba.

Putinas susitiks su Šiaurės laivyno karininkais, nusipelniusiais Sirijos operacijoje. Taip pat prezidentas planuoja susitikti su III Tarptautinių karinių žaidynių, kurios vyks Sočyje vasario 24-28 dienomis, dalyvių vadovais.

"Dienai baigiantis Rusijos prezidentas dalyvaus iškilmingame vakare Tėvynės gynėjo dienos proga ir pasveikins karininkus, Ginkluotojų pajėgų civilinį personalą ir veteranus", — skelbia spaudos tarnyba.

Iškilminga vainiko padėjimo ceremonija tradiciškai vyksta Tėvynės gynėjo dieną.

Nežinomojo kareivio kapas Aleksandravo sode šalia Kremliaus atsirado 1966 metais. Memorialo centrinėje vietoje ― Amžinoji ugnis. 1997 metais šalia ugnies buvo surengta Garbės sargyba.

20
Tegai:
Tėvynės gynėjo diena, šventiniai renginiai, Vladimiras Putinas, Rusija
Dar šia tema
Įžeidęs Putiną žurnalistas atsiprašys tik 2023 metais
Trampas nežino, ar sutars su Putinu
Apie ką kalbėjosi Trampas ir Putinas?
Peskovas tikisi, kad Putinas dalyvaus 2018-ųjų rinkimuose