Rusijos prezidento atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas, archyvinė nuotrauka

Peskovas: Kremlius nesutinka su Makrono kritika Sputnik ir RT atžvilgiu

59
(atnaujinta 13:26 2017.05.30)
Rusijos prezidento atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas sako, kad Kremlius nesutinka su Prancūzijos prezidento Emanuelio Makrono pareiškimais apie Rusijos naujienų agentūras Sputnik ir RT

VILNIUS, gegužės 30 — Sputnik. Spaudos konferencijoje po Prancūzijos prezidento Emmanuel Macron (Emanuelio Makrono) derybų su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu Prancūzijos vadovas  į klausimą, kodėl RT ir Sputnik negalėjo patekti į jo rinkimų būstinę, atsakė,kad minėtos naujienų agentūros "platino melagingą informaciją ir šmeižtą".

"Mes nesutinkame su tokiu vertinimu", — sakė Peskovas RIA Novosti.

​Vyriausioji televizijos kanalo "RT" ir naujienų agentūros "Sputnik" redaktorė Margarita Simonian, savo ruožtu, pareiškė, kad "jeigu remtumėmės Makrono logika, tai visos pagrindinės naujienų agentūros turėtų būti išvarytos iš Rusijos". "Pigus spektaklis apie RT ir Sputnik suvaidintas Prancūzijos prezidento", — parašė Simonian savo Twitter paskyroje.

Makrono būstinė apkaltino Sputnik tuo, kad jie paskelbė  informaciją apie tai, kad Makronas turi ofšorinę sąskaitą Bahamuose. Sputnik šiuos kaltinimus paneigė, nes jie — klaidingi ir falsifikuoti, o Simonian pabrėžė, kad Makrono atstovas spaudai negalėjo pateikti nė vieno įrodymo, kad Rusijos žiniasklaida "platina klaidingą informaciją".

59
Tegai:
RT, Sputnik, Kremlius, Emanuelis Makronas, Dmitrijus Peskovas, Prancūzija, Rusija
Temos:
Vakarų kampanija prieš Sputnik ir RT (92)
Dar šia tema
Simonian: Ukrainai beliko uždrausti japoniškus diktofonus ir vaizdo kameras
Simonian: Sputnik priešinasi kitaip manančių nepakantumui
"Russia today" vadovė: labiausiai mūsų kanalą spaudžia Baltijos šalyse