Ala Pugačiova ir Maksimas Galkinas, archyvinė nuotrauka

Garsioji Ala Pugačiova antrą kartą susituokė bažnyčioje

105
(atnaujinta 09:15 2017.11.20)
Pugačiova ir Galkinas kartu jau nuo 2001 metų, susituokė po dešimties metų, o šiandien dar ir sujungė savo širdis bažnyčioje

VILNIUS, lapkričio 18 — Sputnik. Garsi Rusijos daininkė Ala Pugačiova ir jos vyras laidų vedėjas Maksimas Galkinas šaštadienį susituokė cerkvėje. Savo Instagram paskyroje Galkinas pasidalino ceremonijos vaizdo įrašu.

"Mūsų džiaugsmingas įvykis! Mes susituokėme", — pasidalino Galkinas.

Pugačiova savo paskyroje dėkoja visiems, kas pasveikino, ir prisipažino, kad visą likusį gyvenimą prašys Dievo atleidimo dėl pirmosios savo bažnytinės santuokos.

Anksčiau Pugačiova jau buvo susituokusi cerkvėje su Filipu Kirkorovu. Galkinas žurnalistams teigė, jog jo žmona gavo palaiminimą antrajai santuokai. Pats televizijos laidų vedėjas prisipažino, kad prieš pusantrų metų priėmė stačiatikių tikėjimą, nes labai norėjo susituokti su žmona bažnyčioje.

Vaizdo įraše yra ir bendri Pugačiovos ir Galkino vaikai, keturių metų dvynukai Haris ir Liza, kurie labai įdėmiai stebėjo šventą ceremoniją. Garsenybių vaikai gimė 2013 metais, juos pagimdė surogatinė motina.

105
Tegai:
bažnyčia, santuoka, Maksimas Galkinas, Ala Pugačiova, Rusija
Dar šia tema
Kristina Orbakaitė originaliai pasveikino savo tėvą su gimtadieniu
Discussion