Pasienio kontrolės punktas, arhcyvinė nuotrauka

Kaliningrado antstoliai ieško skolininkų pasienyje su Lietuva ir Lenkija

58
(atnaujinta 13:12 2017.12.27)
Reidai vyko dalyvaujant specialiosioms mobiliosioms grupėms Kaliningrado srities keliuose, kurie veda link valstybės sienų

VILNIUS, gruodžio 27 — Sputnik. Kaliningrado antstoliai surengė specialią operaciją "Pasienis", kurios metu buvo ieškomi skolininkai privažiavimuose prie valstybės sienos su Lietuva ir Lenkija, pranešė RIA Novosti su nuoroda į Kaliningrado srities Federalinių antstolių tarnybos valdybos spaudos tarnybą.

Reidų metu darbuotojai ieškojo sklonininkų Kaliningrado srities keliuose, vedančiuose link automobilių pasienio kontrolės punktų.

Buvo sudarytos specialios mobiliosios grupės, kurias sudarė antstoliai ir kelių patrulių tarnybos pareigūnai. Operacijos metu jie patikrino 167 transporto priemones, areštavo 42 skolininkų turtą, įskaitant 38 automobilius. Preliminariais skaičiavimais, bendra suma sudarė daugiau nei 13 milijonų rublių (apie 190 tūkstančių eurų).

Pranešime teigiama, kad reidai parodė gerus rezultatus. Planuojama, kad kitais metais jie vyks reguliariai.

Kaliningrado sritis neturi bendros sienos su likusia Rusijos dalimi, šiaurėje ir rytuose turi bendrą sieną su Lietuva. Anksčiau buvo pranešta, kad Lietuvos-Rusijos pasienyje Kaliningrado srities Nemuno rajone 2019-aisiais bus atidarytas naujas pasienio kontrolės punktas.

58
Tegai:
Rusijos pasienis, Kaliningrado sritis, Lenkija, Lietuva
Dar šia tema
Laikinai uždaromi Kaliningrado srities automobilių praleidimo punktai
Naujas Rusijos geležinkelių planas dėl Kaliningrado: ar bus pasekmių Lietuvai?
Lavrovas tvoros statybą pasienyje su Kaliningrado sritimi laiko rusofobija
Kaliningrado sritis pereis prie supaprastinto vizų režimo
Rusijos raketos liks Kaliningrade, kol NATO raketos yra Europoje — Peskovas