Rusijos reabilitacijos centre apgyvendintas himalajinis lokiukas, nuotrauka iš įvykio vietos

Primorėje, prie medžioklės priežiūros centro durų, pakišo himalajinį lokiuką

34
(atnaujinta 10:42 2018.02.21)
Vieno mėnesio amžiaus lokiuką priglaudė reabilitacijos centras; kai mažylis paaugs, bus paleistas į gamtą

VILNIUS, vasario 21 — Sputnik. Nežinomi asmenys paliko vieno mėnesio himalajinį lokiuką prie medžioklės priežiūros centro durų Rusijos Primorės krašte, jį apgyvendino reabilitacijos centre, praneša organizacija "Centras "Tigras".

"Tokio mažo augintinio reabilitacijos centre Aleksejevkos kaime dar nebuvo. Pas mus apsigyveno vieno mėnesio himalajinis lokiukas. Jis buvo pakištas prie medžioklės priežiūros centro durų, o iš ten buvo perkeltas į reabilitacijos centrą. Mėnesio amžiaus lokiukas yra patinas ir sveria 2400 gramų. Jis buvo pakankamai nušertas, matyt, jį atnešė iškart aptikę", — sakoma pranešime.

Kol kas mažylio dienos režimą sudaro iš miegas, maistas ir trumpalaikis aktyvumas. Lokiukas šeriamas pieno mišiniu iš butelio kas keturias valandas. Miega jis apšiltintame name-urve.

Ekspertai tikisi išauginti jį sveiką ir grąžinti į mišką.

Centras "Tigras" buvo atidarytas 2012 metų rugsėjį. Nuo to laiko čia reabilitacijoje buvo 10 tigrų ir vienas Afrikos liūtas. Aštuoni tigrai buvo paleisti į gamtą, penki iš jų prisitaikė ten. Pirmoji patelė, Pelenė, 2015 metų gruodį buvo užfiksuota su dviem tigriukais. O tigrai Boria ir Svetlaja,  paleisti į gamtą 2014 metais, sudarė porą, vėliau Svetlaja buvo ufiksuota su palikoniais.

Be to, centre periodiškai atliekama vietinių gyventojų išgelbėtų lokiukių našlaičių ir kitų laukinių gyvūnų reabilitacija.

34
Tegai:
himalajinis lokiukas, lokys, Primorė, Rusija
Dar šia tema
Laukinis lokys pasivaikščiojo po parduotuves Kalifornijoje
Meškiukai žaidžia su zoologijos sodo darbuotojais Krasnojarske
Balta meška ir ledinės maudynės