Margarita Simonian, archyvinė nuotrauka

Simonian pakomentavo patarimą ieškoti atsakymų RT ir Sputnik

69
(atnaujinta 14:32 2018.02.23)
Valstybės departamento oficiali atstovė Heather Nauert mano, kad Sputnik ir RT "turi unikalią atsakomybę" už smurto nutraukimą Sirijoje

VILNIUS, vasario 23 — Sputnik. Vyriausioji televizijos kanalo RT ir naujienų agentūros Sputnik redaktorė Margarita Simonian pakomentavo JAV Valstybės departamento oficialios atstovės Heather Nauert, parekomendavusios žurnalistams kreiptis klausimais dėl Sirijos į Rusijos prezidentą, o taip pat televizijos kanalą RT ir agentūrą Sputnik, žodžius.

"Anksčiau, kai Valstybės departamente nežinojo atsakymo, sakė, kad pasitikslins biure. Dabar jie ieško atsakymo RT ir Sputnik. Irgi neblogai", — cituoja vyriausiąją redaktorę tinklalapis RT.

Anot Nauert, Sputnik ir RT "turi unikalią atsakomybę" už smurto nutraukimą Sirijoje. Tačiau Valstybės departamento atstovė nepaaiškino, apie kokią būtent atsakomybę kalbama.

Sausio pabaigoje JAV valstybės sekretorius Rexas Tillersonas apkaltino Sirijos valdžią naudojant cheminius ginklus Rytų Gutoje, o Rusiją — tuo, kad ji tariamai "dengia" Basharo al-Assado režimą. Reaguodama į tai, Rusijos gynybos ministerija pareiškė, kad kaltinimai Damasko adresu paremti tik gandais, pranešimais iš socialinių tinklų ir kovotojų liudijimais, o Kremliuje pabrėžė jų nepagrįstumą, nes JAV ir vėl nepateikė jokių konkrečių duomenų.

69
Tegai:
RT, Sputnik, Margarita Simonian, Rusija
Dar šia tema
Žodžio laisvė amerikietiškai: Simonian papasakojo apie RT darbą JAV
RT žurnalistai neteko akreditacijos JAV Kongrese
Daugelis RT partnerių JAV negalės dirbti su televizijos kanalu
"Google News" paslėps nuo vartotojų RT ir Sputnik naujienas
Rusijos Valstybės Dūma parengė atsakymą į amerikiečių priemones prieš RT