Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas, archyvinė nuotrauka

Putinas ragina nebijoti tų, kas ateis pakeisti

79
(atnaujinta 13:53 2018.03.10)
Interviu televizijos kanalui NBC Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pareiškė, kad neturi planų keisti konstituciją, kad pratęstų kadenciją, o kitas asmuo, tapęs Rusijos prezidentu, greičiausiai, norės padaryti šalį stipresnę

VILNIUS, kovo 10 — Sputnik. Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas interviu televizijos kanalui NBC išreiškė savo poziciją galimų prezidento kadencijos pokyčių ar jo pasitraukimo iš prezidento posto atžvilgiu.

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pareiškė, kad neketina keisti šalies Konstitucijos.

"Man atrodo, kad aš jau sakiau jums, kad niekada nekeičiau konstitucijos. Ir dabar aš neturiu tokių planų", — sakė Putinas, atsakydamas į televizijos kanalo NBC vedėjos Migan Kelly klausimą apie galimus prezidento kadencijos pokyčius.

Be to, Putinas ragino nebijoti tų, kurie kada nors ateis jį pakeisti.

"Aš girdėjau daug nesąmonių apie tai. Kodėl jūs taip bijote, kad žmonės, kurie ateis į valdžią po manęs, panorės sunaikinti tai, ką aš padariau per pastaruosius metus? Gal, priešingai, tai bus žmonės, kurie norės padaryti Rusiją stipresnę, sukurti ateitį jai, sukurti platformą naujos kartos ugdymui? " — pasakė Putinas, atsakydamas į Kelly klausimą apie galimą pasitraukimą iš prezidento posto.

Prezidento rinkimai Rusijoje vyks 2018 metų kovo 18 dieną, rinkimų kampanija prasidėjo gruodžio 18-ąją.

Balsavimo biuleteniuose Rusijos prezidento rinkimuose yra aštuonios pavardės: kandidatas nuo "Rusijos liaudies sąjungos" (ROS) Sergejus Baburinas, Rusijos Federacijos komunistų partijos (KPRF) iškeltas Pavelas Grudininas, Liberalų demokratų partijos (LDPR) lyderis Vladimiras Žirinovskis, savarankiškai besibalotiruojantis dabartinis valstybės vadovas Vladimiras Putinas, Partijos "Piliečių iniciatyva" palaikoma  Ksenija Sobčiak, "Rusijos komunistų" iškeltas Maksimas Suraikinas, "Jabloko" atstovas Grigorijus Javlinskis, "Augimo partijos" kandidatas Borisas Titovas.

79
Tegai:
Rusijos prezidento rinkimai, Vladimiras Putinas, Rusija
Temos:
Rusijos prezidento rinkimai 2018 (44)
Dar šia tema
Prognozė: Putino pasitraukimas kaimyninėse Rusijos šalyse gali baigtis karu