Vladimiras Putinas, archyvinė nuotrauka

Putinas paskelbė naujosios prezidento kadencijos tikslą

0
(atnaujinta 09:30 2018.03.20)
Pasak Vladimiro Putino, savarbiausia - užtikrinti Rusijos ekonomikos augimą bei sveikatos apsaugos, švietimo ir pramonės gamybos vystymą

VILNIUS, 19 — Sputnik. Prioritetine darbo kryptimi naujos kadencijos metu bus vidaus darbotvarkė, teigė Vladimiras Putinas per susitikimą su jo rinkimų štabo pirmininkais, praneša RIA Novosti.

Pasak jo, savarbiausia — užtikrinti Rusijos ekonomikos augimą ir suteikti jai novatorišką pobūdį.

"Tai yra sveikatos apsaugos, švietimo, pramonės gamybos, kaip jau sakiau, infrastruktūros, kitų svarbių sričių vystymas, siekiant judėti į priekį ir didinti mūsų piliečių gyvenimo lygį", — sakė Putinas.

Tuo pačiu metu valstybės vadovas pabrėžė, kad šalies gynybos pajėgumų ir saugumo užtikrinimo klausimai neliks be dėmesio.

"Tai neišvengiama. Tačiau svarbiausia yra vidaus darbotvarkė", — sakė Putinas.

Remiantis Centrinės rinkimų komisijos duomenimis, kandidatas į Rusijos prezidento postą, dabartinis valstybės vadovas Vladimiras Putinas gavo 76,65% balsų po 99,51% biuletenių skaičiavimo. Antroje vietoje yra  Rusijos Federacijos komunistų partijos (KPRF) kandidatas Pavelas Grudininas — jis gavo 11,81% balsų, trečioje vietoje — Liberalų demokratų partijos (LDPR) kandidatas Vladimiras Žirinovskis su 5,67% balsų.  Partijos "Piliečių iniciatyva" kandidatė Ksenija Sobčiak surinko 1,67%, "Jabloko" atstovas Grigorijus Javlinskis — 1,04% balsų.

0
Tegai:
Vladimiras Putinas, Rusija
Temos:
Rusijos prezidento rinkimai 2018 (44)
Dar šia tema
Putinas surinko daugiau nei 76% balsų po 99,5% biuletenių skaičiavimo