Šašlykas, archyvinė nuotrauka

FIFA-2018 miestuose Rusijos valdžia draudžia kepti šašlykus

54
(atnaujinta 15:15 2018.05.10)
Pažeidėjams gresia baudos; privatiems asmenims jos bus nuo dviejų iki penkių tūkstančių rublių, o juridiniams asmenims sieks 500 tūkst.

VILNIUS, gegužės 10 — Sputnik. Rusijos gyventojai negalės kepti šašlykų tuose miestuose, kur vyks Pasaulio futbolo čempionato rungtynės. Taip yra dėl specialaus priešgaisrinio režimo, praneša "Izvestija", su nuoroda į dokumentą, kurį pasirašė Rusijos nepaprastųjų situacijų ministerijos vadovas Vladimiras Pučkovas.

Pasaulio futbolo čempionatas-2018 Rusijoje, archyvinė nuotrauka
© Sputnik / Владимир Астапкович

Režimo įgyvendinimą stebės regioninės valdžios institucijos kartu su Nepaprastųjų situacijų ministerija ir Federaline miškų agentūra. Taisyklėse numatytas draudimas kūrenti laužus ir deginti žolę. Pasak leidinio, daugeliu atvejų taip pat draudžiama naudoti kepsnines.

Taisyklių pažeidėjams gresia baudos. Privatiems asmenims jos sudarys nuo 2 iki 5 tūkst. Rusijos rublių (nuo 26,70 iki 66,74 eurų), juridiniams asmenims — nuo 200 iki 500 tūkst. (nuo 2669,57 iki 6673,84 eurų).

Žemutinio Naugardo miškininkystės departamento atstovai patvirtino laikraščiui, kad regione jau įvestas specialus gaisrų prevencijos režimas. Vietiniai gyventojai negali gaminti maisto ant anglies — tiek už miesto ribų, tiek gyvenvietėse.

Volgogrado srities gyventojams buvo uždrausta deginti šiukšles, o žemės savininkai ir nuomininkai privalo surinkti nukritusius lapus ir sausą žolę.

54
Tegai:
šašlykai, FIFA 18, Pasaulio futbolo čempionatas, Rusija
Temos:
Pasaulio futbolo čempionatas 2018 metais Rusijoje (85)
Dar šia tema
Pasaulio futbolo čempionatas šalia Lietuvos
Lietuvos tarnybos sustiprins saugumo priemones prieš Pasaulio futbolo čempionatą
Putinas ir Infantino sužaidė futbolą Kremliuje
Lietuva nori apgyvendinti Pasaulio futbolo čempionato žiūrovus savo viešbučiuose