Krymo tiltas, archyvinė nuotrauka

Žmonės važiuoja Krymo tiltu, nes nori pasidalinti įvykiu socialiniuose tinkluose

128
(atnaujinta 18:28 2018.06.09)
Rusija pastebi Krymo tilto populiarumo tarp turistų didėjimą

VILNIUS, birželio 9 — Sputnik. Tiltas per Kerčės sąsiaurį tapo itin populiarus tarp turistų, kurie siekia pravažiuoti juo ir pasidalinti šiuo įvykiu socialiniuose tinkluose, pareiškė Krymo parlamento vadovas Vladimiras Konstantinovas.

"Dabar Krymo tiltas yra ypač populiarus. Daugelis žmonių, vykstančių į Krymą, specialiai pasirenka automobilį ir važiuoja mūsų tiltu bei komentuoja šį įvykį socialiniuose tinkluose", — RIA Novosti cituoja Konstantinovą.

Pasak jo, Krymo gyventojai ir, visų pirma, Kerčės gyventojai, keliauja į artimiausius Krasnodaro krašto miestus, tarsi iš naujo atranda žemyninę Rusiją.

Как строили Крымский мост. Ускоренная видеоверсия
Инфоцентр "Крымский мост"

"Visa tai puiku, bet ši euforija anksčiau ar vėliau praeis. O tiltas liks. Dešimtmečiams. Amžiams. Amžinai. Ir jis visada tarnaus Krymui, visai Rusijai. Tiesiog neįmanoma pervertinti investavimo, kurį Rusija padarė mūsų vystymuisi", — pabrėžė Konstantinovas.

Tiltas į Krymą iš Krasnodaro krašto yra ilgiausias Rusijoje, jo ilgis yra 19 kilometrų.

Automobilių judėjimo pradžia iš pradžių buvo numatyta gruodžio mėnesį, tačiau darbas buvo baigtas anksčiau laiko. Gegužės 15 dieną Vladimiras Putinas automobiliu atidarė tilto dalį, o eismas buvo atidarytas kitą dieną.

Pirmieji traukiniai važiuos tiltu 2019 metais.

128
Tegai:
tiltas, Krymo tiltas, Krymas
Temos:
Rusijos tiltas į Krymą (46)
Dar šia tema
Ką spėjo parašyti statybininkai ant paskutinio Krymo tilto polio
Kijevas pagrasino sunaikinti Krymo tiltą
Ant Krymo tilto užfiksuoti masiški eismo taisyklių pažeidimai