Rusijos futbolo rinktinė FIFA-2018, archyvinė nuotrauka

FIFA paneigė Rusijos futbolo rinktinės dopingo vartojimą

66
(atnaujinta 08:57 2018.06.25)
Po eilės Rusijos komandos pergalių Pasaulio futbolo čempionato 2018 grupės etape Tarptautinė futbolo federacija gavo reikalavimą ją patikrinti dėl dopingo vartojimo

VILNIUS, birželio 25 — Sputnik. Tarptautinė futbolo federacija (FIFA) baigė tyrimą dėl Rusijos futbolo komandos žaidėjų ir nenustatė jokių pažeidimų, apie tai pranešė FIFA.

Federacija pabrėžė, kad, atliekant didelio masto dopingo tyrimą, nebuvo rasta nė vieno įrodymo, kad Rusijos sportininkai vartojo draudžiamas medžiagas.

"FIFA atliko išsamų tyrimą, apvertė kiekvieną akmenį. Pranešimas apie Rusijos futbolininkų antidopingo teisės aktų pažeidimą nebuvo patvirtintas", — pareiškė federacija. 

FIFA tyrimas futbolo žaidėjų atžvilgiu buvo atliekamas kartu su Pasaulio antidopingo agentūra (WADA), kuri patvirtino futbolo federacijos išvadas.

Anksčiau Britanijos žiniasklaidoje pasirodė pareiškimai, kad organizacija nutyli situaciją su tariamai Rusijos nacionalinės komandos dopingo vartojimu. Taip leidinys "The Telegraph" pareiškė, kad Rusijos komanda prieš Pasaulio futbolo čempionatą rodė prastus rezultatus. O eilė Rusijos žaidėjų pergalių FIFA-2018 gali būti nulemta to, kad Rusijoje ir toliau veikia "dopingo vartojimo sistema".

Pasaulio futbolo čempionatas vyksta 11 Rusijos miestų nuo birželio 14 dienos iki liepos 15 dienos.

Per pirmąsias dvi čempionato rungtynes ​​su Saudo Arabijos ir Egipto komandomis Rusijos rinktinė laimėjo rezultatu 5:0 ir 3:1 atitinkamai. Galutinės Rusijos komandos rungtynės grupės etape vyks su Urugvajumi šiandien, birželio 25 dieną, stadione "Samara Arena".

Visas naujienas apie FIFA-18 rusų kalba skaitykite čia >>

66
Tegai:
Rusijos rinktinė, dopingas, futbolas, FIFA-2018, Pasaulio futbolo čempionatas, FIFA, Rusija
Temos:
Pasaulio futbolo čempionatas 2018 metais Rusijoje (85)
Dar šia tema
"Atleisk, Rusija, mes neteisūs": Vokietijos žiniasklaida atsiprašė už savo prognozes
Rusija pateko į Pasaulio futbolo čempionato atkrintamąsias rungtynes
Katinas Achilas išpranašavo Rusijos pergalę prieš Egiptą Pasaulio čempionate
Rusijos rinktinė laimėjo pirmas rungtynes Pasaulio futbolo čempionate – 2018
Kaip Rusijos sirgaliai šventė pergalę prieš Egiptą FIFA-2018