FIFA-2018. Urugvajus-Rusija rungtynės, nuotrauka iš įvykio vietos

Rusijos rinktinė pralaimėjo Urugvajui FIFA-2018 grupės rungtynėse

44
(atnaujinta 09:50 2018.06.26)
Suarezas ir Cavani įmušė du įvarčius į varžovų vartus, o saugas Čeryševas pasiuntė kamuolį į savo vartus

VILNIUS, birželio 26 — Sputnik. Rusijos rinktinė pralaimėjo Urugvajaus komandai trečiose Pasaulio futbolo čempionato grupės etapo rungtynėse.

Rungtynės vyko "Samaros Arena" stadione ir baigėsi rezultatu 0:3.

Футбол. ЧМ-2018. Матч Уругвай — Россия
© Sputnik / Рамиль Ситдиков
Pasaulio futbolo čempionato grupės etapo Urugvajaus ir Rusijos rungtynių akimirkos

Pirmą įvartį įmušė Luisas Suarezas 10-ąją minutę. 23-ąją minutę Rusijos saugas Denisas Čeryševas įmušė autoįvartį į Igorio Akinfejevo vartus. Tai šeštasis autoįvartis čempionate. Paskutinį įvartį į Rusijos rinktinės vartus įmušė Edinsonas Cavani.

Rusijos komanda užėmė antrąją vietą A grupės turnyro lentelėje, pirmąją vietą grupėje užėmė Urugvajus. Nepaisant pralaimėjimo, Rusijos rinktinė pateko į aštuntfinalį ​​ir liepos 1-ąją Maskvoje, "Lužniki" stadione, susirungs su Ispanijos rinktine.

Per pirmąsias dvi čempionato rungtynes ​​su Saudo Arabijos ir Egipto komandomis Rusijos rinktinė laimėjo rezultatu 5:0 ir 3:1 atitinkamai.

Pasaulio futbolo čempionatas vyksta 11 Rusijos miestų nuo birželio 14 iki liepos 15 dienos.

Visas naujienas apie FIFA-18 rusų kalba skaitykite čia >>

44
Tegai:
futbolas, FIFA-2018, Pasaulio futbolo čempionatas, Urugvajus, Rusija
Temos:
Pasaulio futbolo čempionatas 2018 metais Rusijoje (86)
Dar šia tema
FIFA paneigė Rusijos futbolo rinktinės dopingo vartojimą
Rusijos rinktinė intensyviai ruošiasi paskutinėms grupės rungtynėms su Urugvajumi