Parduotuvė, archyvinė nuotrauka

"Pasaulyje neramu": Urale degtinės butelyje rastas TSRS laikų laiškas

165
(atnaujinta 18:28 2018.09.10)
Laiške iš praeities žmonės skundžiasi nelengvu gyvenimu 80-aisiais ir dejuoja, kad nemato mėsos, nes Brežnevas viską siunčia į užsienį

VILNIUS, rugsėjo 8 — Sputnik. Čeliabinske gimdymo namų remonto metu  statybininkai atrado degtinės butelį su TSRS laikų laišku, praneša portalas "Čeliabinsk online" ir patvirtina nuotraukomis.

Pasak gimdymo namų darbuotojos Natalijos Cvetkovos, šis laiškas buvo rastas rugsėjo 3 dieną, o parašytas  1980 metų spalio 16 dieną.

Laiško autoriai prisistatė dailidėmis ir pasiskundė nelengvu gyvenimu bei mėsos trūkumu, apkaltinę Komunistų partijos generalinį sekretorių Leonidą Brežnevą. Tačiau darbininkai pridūrė, kad apskritai produktų pakanka.

"5 kategorijos dailidė uždirba per mėnesį 180-200 rublių. Su produktais dar nieko, tačiau mes nematome mėsos daugelį metų. Mūsų vadovas Brežnevas siunčia viską į užsienį", — rašo jie ir išvardija kelias besivystančias šalis.

"Apskritai gyventi nelengva", — pabrėžia jie.

Be to, dailidės skundėsi dėl pasaulio padėties ir paprašė palikuonių ateityje pranešti apie radinį.

"Pasaulyje neramu. Karai, karai. Kas suras šį laišką — prašau, praneškite. Kol kas viskas. Iki pasimatymo", — apibendrino darbininkai.

Tarp socialinio tinklo vartotojų atsirado skeptikų, kurie mano, kad pranešimas yra netikras. Pasak vietos žiniasklaidos, ligoninės spaudos tarnyba nežinojo apie "laiko kapsulę", tačiau patvirtino, kad gimdymo namuose atliekami remonto darbai, o pastate dirba statybininkai.

165
Tegai:
praeitis, TSRS, Rusija
Temos:
Ketvirtis amžiaus be TSRS (42)
Dar šia tema
Sovietiniai plakatai 30-aisiais metais: kaip TSRS reklamavo turizmą
Pirmą kartą į pirmąją klasę: kaip ši šventė atrodė TSRS metu